Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

KOja fora bi bila da stoje 3 slike, obrisao sam link kad sam video da je sale okacio xD

 

Aha, eto i adrese :D

 

 

 

http://www.stormfront.org/forum/t442924/

 

 

"Miroljub Petrović jedan je od rijetkih koji govori istinu o tajnim društvima, vatikanu, katoličkoj crkvi i ostalim sotonskim organizacijama i utvrdama. Jedan od 'stupova' vatikanske religije i svih ostalih religiozno političkih sistema koji nemaju veze sa Isusom Kristom je službeno vjerovanje u evoluciju. Budući da se Miroljub usudio 'dirnuti' u pitanje evolucije usljedila je kazna od tih istih krugova moći koji drže obrazovni sustav u svojim šakama...

 

Strava je to što se događa na kugli zemaljskoj da se ljude progoni zato jer govore istinu. Nažalost, tako je od samog stvaranja naše planete i života na njoj."

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam pogledao sva vasa predavanja i veoma su mi se svidela tako da sam ubrzo zatim nabavio vase knjige.

Na poslednjim stranama vase knjige "Tajna srecnog zivota" sam video jedan podatak koji me je iznenadio.

To je adresa Centra za prirodnjacke studije, Nikole Grulovica 1d V.M.Lug.

Ta lokacija mi je u komsiluku ali retko kad vidjam bilo koga u tom dvoristu, a i nema nikakve oznake na kapiji u vezi sa CPS-om.

Da li ta adresa i dalje ima neke veze sa CPS-om ili ne, i da li imate u planu neka predavanja(voleo bih uzivo da ih odgledam bez obzira na to sto sam sve pogledao)?

a odgovor Mir...Majkla

Na toj adresi je registrovan nas centar, a mi za sada nemamo zdragu, lokale itd, vec radimo tehnicki deo posla, a izdavaci, televizije i internet prenose ono sto mi radimo. Ako jednog dana budemo imali svoju zgradu, to ce biti u Jerusalimu.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu da ga pitam hoce li biti organizovanog prevoza na predavanja u Jerusalimu.

 

Vidi sta ga pita pacijent:

 

interesuje me kamen koji puca u vatri, koji minerali izazivanu pucanje, ukoliko je zemlja, dali se sa njom moze praviti ognjishte

 

odgovor super administratora profesora doktora:

 

nisam to proucavao.

 

imaju i svoj prevod biblije, u "knjige" odeljku sa sajta

 

 

http://www.mediafire.com/?lmmmwmxzjom

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma eno pun JuTjub njegovih predavanja

 

 

 

 

 

 

 

 

:rockdevil:

 

 

 

najjaci komentar ispod:

 

 

OVO dobro poslusajte OD

pa do
minute je celava ISTINA ja zivim u engleskoj 12 godina i vec duzi broj godina u stalnom zaposlenju tek sam 30 sad i vidim vec 4 zadnje godine da je ovo ustvari ROBIJANJE po pravoj definiciji reci, i moje najzalosnije kontanje je: sto je nevin narod, kakav sam i ja bio do moje 24 negde jos uvek navucen na bajke gde je trava zelnija "vani" Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kratak informativni razgovor sa super administratorom kosmosa Miroljubom Petrovicem:

 

http://www.mediafire.com/?si7xqib8owyy63o

 

Ne zamerite mi sto delujem zbunjeno, ja i ortak (inace student istorije na filozofskom) smo se maksimalno koncentrisali da ne prasnemo u smeh.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам тог Мирољуба (не лично наравно)... Гледао сам његова предавања о геологији на ТВ Мост пре него што се прославио са овом религиозном причом коју сад гура. Ко би рекао да ће то постати... Чуо сам да је протестантски секташ и јудеофил, елемент убачен са запада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kratak informativni razgovor sa super administratorom kosmosa Miroljubom Petrovicem:

 

http://www.mediafire.com/?si7xqib8owyy63o

 

Ne zamerite mi sto delujem zbunjeno, ja i ortak (inace student istorije na filozofskom) smo se maksimalno koncentrisali da ne prasnemo u smeh.

 

Ovo moze da se pusti u KMPlayeru, ne napisah gore xD

Glupi amr.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dosta online skola na zapadu, to je standardno ovde i veoma cenjeno, ali ovaj prevarant je tuga i jad. Gledao sam ga davno, na Palmi ako se dobro secam, gde je pricao o geologiji i postanku sveta, ne verujem kako se njegova prica primila u narodu. Postanak sveta za 6 dana, bukvalno? stvarno?

Pa onda prica o masonima, svetskoj zaveri i katolicizmu, a sa druge strane je tezak judeofil. To nekako ne ide jedno sa drugim.

Svako sa malo pameti i vestine manipulisanja moze dobro da se finansijski omasti kod ovaca. A ljudi su tako glupi generalno, i u svakoj zemlji postoji jedna masa koja ce poverovati u sve sto kazes, ako znas kako da zapakujes to sto prodajes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам тог Мирољуба (не лично наравно)... Гледао сам његова предавања о геологији на ТВ Мост пре него што се прославио са овом религиозном причом коју сад гура. Ко би рекао да ће то постати... Чуо сам да је протестантски секташ и јудеофил, елемент убачен са запада.

 

bas je bio zanimljiv na mostu...drzao je uvek govore kao da je ispred njega milja ljudi,a ustvari samo ga kamera snima,a on kao satro pogledom gleda u masu koje nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...