Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Нек ми неко испричча ту причу ако може, интересује ме да чујем то већ дуже време, али гробар зато што ми Шонебратробар каже да виђа неког високог са риђом брадицом на утакмицама, ми смозабрањени и витодобрзнате....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vas recite mi da je ovo neko od vas istrolovao :haha:

E ovako. Imam 18 godina, i moje grudi su poprilicno velike. Najveci problem je u tome sto izmedju grudi nemam razmaka, odnosno onu kost, sto svi imaju, ona koja razdvaja dvoje dojke. Meni je sve to sastavljeno i napumpano, ja moram dobro pritisnuti rukama da bi nasla tu kost, ali kao da je i nema. Tako da imam problem, i ne znam sta to moze biti. Ne mogu da nosim majice na izrez,jer se to strasno vidi. Ne mogu sebi ni da nadjem haljinicu, jer je to uocljivo. Isla sam doktoru, ali ne ginekologu, jer se plasim. Doktor, tacije doktorica kaze da je sve ok, nije to nista, ali ta doktorica kao da nema pojma. Msm, nigdje ovako nisam vidjela.. Ako neko nesto zna o ovome, neka mi kaze... Hvala.

U medjuvremenu skontamo da riba zapravo opisuje uniboob.

Pa nema na cemu:), mozda za koju godinu smisle i neki jednostavniji nacin da se to koriguje, koliko kapiram za sada se to radi tako sto se raseca meko tkivo koje se zatim spaja sa sternumom, tj. grudnom kosti, pa se nakon toga nosi onaj thong-bra. Cudi me da nema vezbi, ako su oni bodi-bilderi u stanju da onako definisiu grudi, mora da bi i tebi to bar donekle pomoglo, samo nemoj da pijes one preparate sto oni piju. Na kraju krajeva, ako to nije tako strasno, sta te briga, kome se svidjas svidjaces mu se kakve kod da su ti grudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kako ne razumes, to je kad zena ima sise kao sljive bliznakinje

 

 

Npr. Sladja - Udji mi duboko je prilicno blizu

 

 

Da, al' to kod Slađe je zbog push up-a

Videla sam šta je, al' se govori o nekom fenomenu, pa sam pomislila da je nešto drugo (neka retkos')

Ovo sam viđala :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, al' to kod Slađe je zbog push up-a

Videla sam šta je, al' se govori o nekom fenomenu, pa sam pomislila da je nešto drugo (neka retkos')

Ovo sam viđala :haha:

I jeste retkost, kongenitalna/urodjena simastija :da:

http://i.realself.com/full/e73eb21defa8f93784d50e3125324db2/389983-263900.jpg

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...