Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taman posla,nece biti sranja,samo branimo svoje.

Jana bilo je strava vreme Ciao Heavy Metal magazina i emisije koju je vodila Jadranka Jankovic.Kako smo se palili na No more mr.Niceguy u izvodjenju Megadeth-a i spota sa isechcima iz filma Shocker!!! Ili Gorky Park-BANG!!!Samo sto smo od zescih koncerata u Srbiji vrteli u krug samo Ritam Nereda i Rapid Force all the time,ponekad se zasladili sa Osvajacima,he,he,he...Sad ima svega i svacega,jedna svetla tacka u svom ovom crnilu kod nas...

:pivopije: to hejt care kazi i ti koju. drug imo satelit pa nam donese u srednjoj novi hedbengers a nama voda na usta :rockdevil: dolazim do jna i maislim da sanjam metallica !!

 

ali to je izgleda proslost, istorija, bratac, evo sad za godinu 2 festivala pa ko voli nek izvoli

 

joooooooooooooooooooooooooj ludilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam da necu vise biti ovde, ali ne mogu vise da izdrzim....Sa kim Sodom svira, daleko bilo....

 

I da:

 

 

 

 

Xaxaxaxa, to mozes da pricas ovoj deci sto upijaju sve kao sundjeri.....

 

A gde su :

 

Godz of Metal:

prvi dan:

GODS OF METAL 2008

 

27 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, Bologna 40126

Cost :

 

GODS of Metal 2008: IRON MAIDEN, AVENGED SEVENFOLD, ROSE TATTOO, APOCALYPTICA, IN EXTREMO, KINGCROW and more

2dan:

GODS OF METAL 2008

 

28 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, 40126

Cost :

 

SLAYER, CARCASS, MESHUGGAH, TESTAMENT, AT THE GATES and more

 

3dan:

GODS OF METAL 2008

 

29 Jun 2008, 11:00

Not Available , Arena Parco Nord, 40126

Cost :

 

JUDAS PRIEST, YNGWIE MALMSTEEN, MORBID ANGEL, OBITUARY, ENSLAVED and more...

 

 

Sweden Rock Festival:

feb13_loggos.jpg

 

 

Bang your head:

http://www.bang-your-head.de/english/ehome.php

 

 

Summer Breeze:

http://www.summer-breeze.de/site.php?name=...mp;file=billing

 

With full force:

http://www.summer-breeze.de/site.php?name=...mp;file=billing

 

Tuska fest:

Current Tuska 2008 –line up reads as follows:

 

Slayer

Dimmu Borgir

Carcass

Killswitch Engage

Sonata Arctica

Amon Amarth

Mokoma

Kreator

Entombed

Stam1na

Behemoth

Job For A Cowboy

Nile

Kalmah

Tyr

Primordial

The Sorrow

Kiuas

Korpiklaani

Dying Fetus

 

 

itd....I sl...

Mislim da je malo glupo reklamirati prvu ediciju festa kao NAJVECI U EVROPI posle tog i tog!

Zelim vam da uspe fest, ali ne znam gde ce te ljude tolike da nadjete.....

Ajd u zdravlje....

 

Stari, mozda ne bih trebao, ali ne mogu da ti ne odgovorim, jer kompleksase ne razumijem, i ne podrzavam, nikada u zivotu, sto se metala tice. Ako ti se samo Sodom svidja od cijelog lineup-a, onda je problem u tebi. Ovo nije njemacki thrash metal festival, a meni se cini ociglednim da samo to volis. Ono sto je apocalypsetb napisao, a ti citirao nevjesto, odnosilo se, naravno, na krajnji i konacan lineup. I bez toga, pola sto si citirao nisu vec jaci festivali, gledano po cijenama bendova, ali ni blizu. Buduci da mi je ovo posao, lineup-ove tih festova znam napamet, i mogu da tvrdim da ce Castle biti jedan od 5 festova u Evropi sa najjacim lineup-om. Ti se i dalje stidi s kim Sodom svira, i uzivaj, mi cemo raditi svoj posao. Ti ces propustiti omiljeni bend, ja necu, ti vidi ko je na gubitku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bas volis te matore nistarije :D

Ma brate - RASPAMETIO SAM SE kad sam video ovo :icon_eek:

Jebote,Poison,Def Leppard,Triumph,Whitesnake,Saxon,Tesla,Sebastian Bach,Gotthard,Lizzy Borden...eeeeeeeeeeeeeeej!!!!! :rockdevil:

 

Jedino mi je nezgodan termim (4.-7. juna).

I viza naravno :rolleyes:

 

Hehe,tek sam sad video da je i Carcass uleteo medju te 'matore nistarije' :bigblue:

(EDIT:ostale - Judas Priest,Primeal Fear,At the gates - da ne spominjem :D )

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, drago mi je sto je ovdje interesovanje kao u najboljim danima. :)

At the moment:

"10 User(s) are browsing this forum (2 Guests and 0 Anonymous Users)

8 Members: Aleksandar Čubrilo, gadget2, Cyber, WIZARD OF GORE, David Seaman, LazaGNR, Kriki, banedeathmetal"

Hehe :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini mnogo smo se mi razmazili, lepo ljudi konstatuju da je ovo do pre neku godinu bio HardCore Sci-Fi

 

Pa pazi, to što smo pod Slobom živeli očajno, ne znači da sad živimo dobro. Ne pravim analogiju sa festivalom, samo napominjem.

 

Po cemu su Soilwork i At the gates veci bend od Evergrey?

 

:) :) :)

Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice ima sta da se vidi sada za sve. Ima i death i thrash i heavy i power i prog tako da ne vidim vise ni jedan razlog za ne zadovoljstvo. Trebalo bi da budemo srecni sto ce mo moci da vidimo sve ove bendove jer inace ne verujem da bi Judas u skorije vreme navracao kod nas. Da ne pominjem Avantasiu koja prvi put IKADA nastupa uzivo, to je ogroman respect. Onda da ne pominjem Werkhamp-a koji verovatno ne bi nikada nastupao u Srbiji da nije Expedition Delte i Cikija, a tu je naravno i DC Cooper. Casketgarden odlican brutalni death/thrash metal bend, a tu su i Ensiferum,SODOM, CAVALERA CONSPIRACY itd. Ako ovo nije dosta onda stvarno neznam sta reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado, majke mi. Ali, sta ako ne bukiramo te bendove? Ispade da lazem. Bolje da mudro cutim do potpune potvrde.

 

ma vidim ja da ti volis to tajno, pa bice pa mozda pa valjda

pa onda s neba pa u rebra...........

zovite elisa kupera,a?

 

Rado, majke mi. Ali, sta ako ne bukiramo te bendove? Ispade da lazem. Bolje da mudro cutim do potpune potvrde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadovoljan sa line-up-om i do sada,bar pola bendova bih gledao sigurno,videcemo kako okolnosti dozvole.Na Judas-u sam tamo makar i cetvoronoske a umro bih kad bih propustio stare manijake Sodom,Nuclear Assault,Dismember i Brutal Truth pa i ovu bracu Kavalera zvane "idi mi dodji mi"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...