Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Petak, 04. Jul

 

Avantasia

Dismember

Manticora

+ 3 benda TBA

 

Subota, 05.Jul

 

Helloween

Sodom

Ensiferum

Evergrey

Saturnus

Sybreed

+ 1 bend TBA

 

ova dva dana jebu kevu. Ko prezivi prichace. Znachi finale festivala - Helloween. Ne moze jache.

 

za WS i DL me zabole..taman da ulete neke dobre zamene

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stari, ja mislim da si ti nesto gadno pobrkao. Hoces da ti kazem da smo negdje rekli da ce karta biti 2000 dinara? Za ovakve bendove? Dijeljenje karata zaboravite, meni ne smeta da bude bilo koliko ljudi dnevno, karte sigurno necemo dijeliti, nego cemo prostor prilagoditi prodatim kartama. A i cisto sumnjam u tvoju teoriju, jer je valjda jasno da nije svima Slayer kraj i pocetak svega. Taj isti Slayer, koji je bez problema mogao biti i na Castle Festu, da su mogli nastupiti 2.Jula, koji im je jedini slobodan datum, pored 01., u okviru Castle Festivala. Covjece, shvati da ne postoji jeftinija karta od ove za festival ovakvog tipa. To je 30 evra, za ovakve velicine.

Meni je potpuno svejedno na koje ce koncerte ko da ide, trziste je slobodno, svi imaju favorite, ja mislim da smo mi maksimalno korektno odredili cijene karata, i, iskreno, vjerujem u cijeli projekat Castle Festivala, sudeci po 90% reakcija ljudi iz svih okolnih drzava.

Ako se Castle pokaze kao pristojan projekat ove godine, slijedece, a i svake naredne mozete ocekivati bilo koje ime sa svjetske metal/hard rock scene, ali bukvalno. Cak i Maidena ove godine nema samo zbog neslaganja datuma, Whitesnake je bio u prvoj kombinaciji, pa onda za Banjaluku, pa onda opet Castle, i evo, sad, konacno otkazao. Shvatite da se ne zajebavamo sa Castle-om, malo je neposteno traziti od nas da ulaz bude 2000 dinara, kad ce za Slayer sigurno biti veca od toga, a jednodnevna za Legacy je 3000. I, na osnovu tih parametara, kako ocekivati da karta za kombinaciju Cradle Of Filth/At The Gates Reunion/Soilwork/Adagio+1 prejeben bend bude 2000 dinara, ako su Kamelot/Gardijani/W.A.S.P/Helloween...., bilo sta samostalno 2000 dinara?

Mozda vas sve brine 02. Jul, koji sada nije pretjerano atraktivan, ali, ne zaboravite da tu ulazi jos 3 benda.

 

 

Sve vas ja razumem brale i rekao sam vec ranije svaka cast za organizaciju ali samo govorim o situaciji u Srbiji sto se tiche finansija.Beogradjani imaju vece dohotke a Smederevci ne moraju da putuju (skokne kuci preko dana na ruchak,uveche prespava pa sutra dodje),ostali ima da najebu.Znas koliko kosta gorivo,autobuske karte,putarina,hrana,pice,nocenje a kolika su nam primanja?Onaj ko ima malu decu od starije ekipe nema sanse da dodje.Pusti ti strance,oni dodju ovde sa kintom i sve im jeftino. Kod nas u trgovini je logicno-kad ima jake konkurencije onda se koriguju cene.

Kao sto rekoh,nije mnogo skupa karta kad pogledas koja imena dolaze ali za nas standard je problem.I kao sto rekoh potrudicemo se da budemo tamo sto vise dana i potrosimo sto vise love na koncertu da pomognemo organizaciju ali u okviru svojih mogucnosti...Sve najbolje i hvala josh jednom za sve!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što su otpali Whitesnake i Leppard, ali sada bi mogli da nadoknadite taj gubitak tako što ćete objaviti bar još jedan solidan hard rock bend. Samo napred.

 

I kad će više sledeća objava? Mislim da bi moglo onako kao u decembru, radio 202, pa da lepo objavljujete uživo. Bilo bi super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš mi je drago što dolazi Cradle! Masa će da se naloži da dodje (12-16 godina), a bend je nevidjeno djubre uživo! Samo želim da vidim lica ljudi, koji vole Cradle, kad počnu da sviraju. Hehe, biće zabavno. Njih bih i ja doveo da organizujem koncerte. Ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem shto ste doveli ove repere? Elderane, izdao si me! Shalu na stranu neshto me jako interesuje! Poshto nisam stigao da uzmem autogram od Kaia posle koncerta u SKCu, pitam jel ima shanse da negde i nekako vidimo posle festa bendove?? Ono dal ce da izlaze i gde mozhemo da ih nahvatamo? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

моје је мишљење да нека наша дискусија овде иде у можда наопаком правцу

 

да је све код нас скупо, оно јесте све је скупо

 

 али нек се јави 1 од вас на форуму да реко кад је метелика долазила да му је скупо, није и сви смо отишли да гледамо!

 

мр. хејт јесте зајебано ѕа организацију: гориво,кинта, мала деца(1) итд

 

ал не дешава се ово сваки дан :rockdevil:

 

 углавном ја долаѕим на Џудас сигурно

 

ЛазоГНР видимо се 1. имаш обећано :pivopije:  од мене

Share this post


Link to post
Share on other sites

WASP je bio maltene potvrdjen, a medju ovih 8 bar su 3 bjesomucno predlagana.

 

Znači nema W.A.S.P.-a?

 

 

I da li je sada ponovo aktuelan Heaven & Hell? :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vas ja razumem brale i rekao sam vec ranije svaka cast za organizaciju ali samo govorim o situaciji u Srbiji sto se tiche finansija.Beogradjani imaju vece dohotke a Smederevci ne moraju da putuju (skokne kuci preko dana na ruchak,uveche prespava pa sutra dodje),ostali ima da najebu.Znas koliko kosta gorivo,autobuske karte,putarina,hrana,pice,nocenje a kolika su nam primanja?Onaj ko ima malu decu od starije ekipe nema sanse da dodje.Pusti ti strance,oni dodju ovde sa kintom i sve im jeftino. Kod nas u trgovini je logicno-kad ima jake konkurencije onda se koriguju cene.

Kao sto rekoh,nije mnogo skupa karta kad pogledas koja imena dolaze ali za nas standard je problem.I kao sto rekoh potrudicemo se da budemo tamo sto vise dana i potrosimo sto vise love na koncertu da pomognemo organizaciju ali u okviru svojih mogucnosti...Sve najbolje i hvala josh jednom za sve!

 

 

 

mister hejt potpuno si u prawu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno je u pravu, ziva istina. Ali, ako vam kazem da ce odredjena kolicina kamp mjesta vjerovatno biti besplatna, da li se onda isplati doci? Za hranu ces potrositi vjerovatno onoliko koliko bi i kuci, nema velike razlike. 2590 za jednodnevnu takodje nije puno. Ako neko bas hoce da dodje na 1 dan do Smedereva, iz Beograda mu je povratna 300-400 dinara, a iz ostalih gradova otprilike kosta kao do Beograda. 1 obrok za 1 dan, eventualno 2, i to je to.

Nije bas tako crno kao sto kazes. Primanja su mala, to niko ne spori, i nama je sve skupo, ali, vjeruj, nijedan bend nije dosao na Castle ispod svoje cijene, cak su mnogi i preplaceni. A i dalje odrzavamo cijene karata koje se globalno mogu smatrati jako niskim, sto znaci da ce nam trebati prilicno veci broj ljudi da bi sve bilo isplativo, nego sto treba jednom Metal Kampu ili Hellfestu. Sve da bi festival sto vise prilagodili ljudima. Najavljeno je sve mjesecima unaprijed, maltene od Novembra se moglo stediti po 1000 dinara mjesecno, da se kupi karta za sve dane, i zivi na festu kao bubreg u loju. To je 20 paklica jeftinijih cigara, a 10 nekih boljih... 7-8 piva u skupljim kaficima kakvih je u Beogradu gomila... Maltene svaki. A uvijek su puni. I sada ima 4 mjeseca da se skupi bar za jednodnevnu kartu. Naravno, ovo sve sto pisem upuceno je ljudima koji zele da dodju na fest, logicno. Onima koji to ne zele, ne zamjeram, naravno. Napravili smo jedan dogadjaj koji bi, po mojoj logici, svakom covjeku koji voli metal muziku trebao biti zanimljiv. Open Air festovi su sjajna mjesta za provod i odmor. Bendovi bi tu trebali biti maltene najmanje bitni, a tako ce i biti kad svi po jednom-dva puta dodju u Srbiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

besplatan kamp !!!

jaba daba du, jaba daba du, daba du :) :)

ne znam kako cete to deliti ali ne vidim sto ne bih dobio, medju prvima sam kupio kartu za 5 dana

:pivopije:

e majke mi jedva cekam da se zavrse sve objave, pa makar sve do kraja objavljivali nesto sto u zivotu nisam slusao, da krenemo na zanimljiviji deo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj besplatan kamp kako to lepo zvuci :lol:

Ja se nesto premisljam da platim negde smestaj jer ako placam kamp a nemogu da spavam uopste i nesmem nista vredno da imam kod sebe to mi je totalno shit.

A ako bude bio besplatan to je do jaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...