Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jel to ona knjiga gde kao posle svake druge trece recenice ponavlja stalno kako treba da prestanete da pusite?

Jedna riba mi dala takvu neku knjigu dok sam bio srecan pusac i milsio da necu nikad prestati, kao njoj pomogla, al nije mi posle citanja ni palo na pamet tada da batalim....medjutim ni ona nije dugo izdrzala, vec posle par meseci je opet pocela cigaru-dve, pa se vrnula na staro......nema dok ti sam ne odlucis da treba da prekines ne postoji ta knjiga, flaster, hipnoza, elektronska pljuga(koja je meni doduse pomogla) ili jaca droga, koja moze da to ucini umesto tebe.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema dok ti sam ne odlucis da treba da prekines ne postoji ta knjiga, flaster, hipnoza, elektronska pljuga(koja je meni doduse pomogla) ili jaca droga, koja moze da to ucini umesto tebe.

 

dabome. mislim moze da izgleda kao da je neko zbog knjige prestao da pusi ali taj neko je zapravo unutra prelomio a knjiga je tu samo sporedna okolnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

E koji ukus da uzmem za elektronskz cugaru i gd da kupim i koju marku? Sta mi preporucujete da ima neki ok ukus duvana?

 

http://www.e-cigarete.rs/

 

Tu je najzastupljeniji Umbrella :)

 

Pijačarske nemoj ni da pomišljaš, ako imaš para i sumnjivi su ti proizvodi koji se prodaju u Srbiji naruči sa nema, postoje i kvalitetnije :)

 

A ukusa ima dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imas one neke marlboroe, parlamente, virdzinije, kentove, kamele, latakije pa vidi njih....al nije to bas identican smek kao kod klasicne pljuge+nema smrada, al zapara pluca(zavisi od kolicine nikotina)

Samo nemoj da purnjas klasicnu uz elektricnu jer ce ti onda elektricna biti sranje, neces osetiti njen efekat kako valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drugar i njegova žena su pre godinu i po dana pušili 3 kutije dnevno, što je najgore kad on završi cigaru ona zapali i tako u krug, baš su bili navučeni, godinama.

 

Na kraju su prešli na te umbrella e.cigarete da bi posle možda tri meseca potpuno prestali da puše. Sada mu mu toliko smetaju cigarete da mu jako smeta kada oseti miris dima , bukvalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imas one neke marlboroe, parlamente, virdzinije, kentove, kamele, latakije pa vidi njih....al nije to bas identican smek kao kod klasicne pljuge+nema smrada, al zapara pluca(zavisi od kolicine nikotina)

Samo nemoj da purnjas klasicnu uz elektricnu jer ce ti onda elektricna biti sranje, neces osetiti njen efekat kako valja.

 

Šta si ti pušio, koji flavour?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio dekangov danhil, to sam dobio kacam uzimao pljugu i posle neku vanilu bez nikotina uz'o iz zajebancije koja je bila kul.

 

 

Pa vidi koje pljuge ovako purnjas pa otprilike, ja bih mozda trazio virdziniju.....al vidi koju hoces jacinu nikotina, uglavnom high i medium uzimaju oni koji pare..jbg jedino duzmes male flasice pa da isprobas...mislim da su kod umbrele oko 400 dinara sada.

 

Koju e cigaretu imas? neku bolju ili standardne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim da li sam pominjala ili samo planirala da pomenem... :haha:

Ja ostavila pre dve i po godine tako što sam jedan dan rešila da se zainatim i počela da pućkam. Znači, nikakvo smanjivanje, zamene, čuda. Samo sam prestala da uvlačim dim u pluća. Dobra je fora jer se za svega par dana navikneš da ne uvučeš i postane ti normalno, a ne kriziraš jer i dalje stalno dimiš. I to je tako trajalo dobrih mesec dana, možda i nešto više. I jebiga, vremenom postaneš svestan da je odavno prošla fizička zavisnost, i da te samo navika dalje tera da bacaš pare i ispadaš slabić pred ostalom decom. I onda jednostavno prestaneš da kupuješ jer ti se sad može.

Nedostaju, naravno, ali nema krize. Možeš da zapališ ali se izgubio refleks za udisanjem dima, i smrdi ti. A i žao ti uloženog truda. Dođe ti kao sećanje na staru vezu: intenzivna ljubav, iako štetna, pa ti zanedostaje ali ti je ipak drago što ste raskinuli.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Ove Umbrella cigarete su takvo sranje od kvaliteta.

Da se razumemo, ok su električne cigarete kao koncept, ja sam prezadovoljna.

 

ALI BRATE

u roku od par nedelja jedna baterija crkne, pukne onaj stakleni kontejner... uzeh novu. sad nakon par meseci otvaram futrolu ono otpala ona pipa na vrhu.

 

Kurac a naplaćuju ih ko da su od zlata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...