Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

ne,jer mi se jebe da na jumetalu ozbiljnije raspravljam o takvim stvarima

 

ako rogozub moze da napise da mu pepeo zagadjuje zivotnu sredinu,mogu i ja svima da kazem da imaju OCD jer mirisu zavjese

 

i da ga puse

Naravno, možeš da napišeš kilometarski post o dobijanju pravog tona iz đitre i pojačala, kada pričaš iz iskustva, ali čim te neko malo ispravi, "jebe ti se da raspravljaš". Proseravanje prve klase.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe mi se da raspravljam na jumetalu,ne jebe mi se da se raspravljam sa tobom i mozda jos 5 ljudi sa foruma,ali ne na forumu.pisem kilometarske postove ako me neko nesto pita da mu pojasnim,ili pita/prokomentarise uopsteno,i to bas o djitri jer djitristi najvise i ispostuju sta im kazes,tj nije toliko zaludan posao.

 

nista se vise ne proseravam od tebe sto izigravas lektora i doajena psihologije po forumu ili radmiza u sirenju kezjual subkulture.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebe mi se da raspravljam na jumetalu,ne jebe mi se da se raspravljam sa tobom i mozda jos 5 ljudi sa foruma,ali ne na forumu.pisem kilometarske postove ako me neko nesto pita da mu pojasnim,ili pita/prokomentarise uopsteno,i to bas o djitri jer djitristi najvise i ispostuju sta im kazes,tj nije toliko zaludan posao.

 

nista se vise ne proseravam od tebe sto izigravas lektora i doajena psihologije po forumu ili radmiza u sirenju kezjual subkulture.

 

Već sam rekao da to poslednje pogrešno kontaš. Lektora, takođe, ne izigravam.

 

Da se vratimo na temu - Džrk i ostali koji kažu da se zavese usmrde i sl. nemaju veze sa pomenutim poremećajem. A ako prisutnim pušačima ne smrde zavese, zanima me od čega su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavjesa se objektivno ne moze usmrdjeti od par cigara.

 

kokica je imao realniju pricu,brani da se pusi kad pravi sjedjeljku,logika je da ce da se tako usmrdi prostor,i sam je priznao da mu nije frka da se usmrdi od alkohola,povracanja i ostalog samo od duvana.

 

nijedan pusac ne govori ovima sto brane da se pusi kod njih da grijese,njihovo pravo,isto kao moje pravo da ja pusim i 40 pakli u svojoj kuci.

 

za ovo po ulici (ne za cikove,vec za pusenje) i po otvorenom prostoru necu ni da komentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda je problem do tvojih prijatelja,ja ne pusim pakle po tudjih kuca sem kad sam kod pusaca na zuru ili sjedeljci koja traje preko 5 sati,i niko mi nikad nije prigovorio,cak ne poznajem nikog ko brani da mu se pusi u kuci a znam dosta nepusaca i citavih porodica koje su nepusaci.

 

moguce da to ima veze sa tim sto izbjegavam ljude koji mirisu zavjese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda je problem do tvojih prijatelja,ja ne pusim pakle po tudjih kuca sem kad sam kod pusaca na zuru ili sjedeljci koja traje preko 5 sati,i niko mi nikad nije prigovorio,cak ne poznajem nikog ko brani da mu se pusi u kuci a znam dosta nepusaca i citavih porodica koje su nepusaci.

Ne pričam o prigovaranju, samo o mirisu koji ostaje kasnije. Ali stoji da ne purnjaju svi podjednako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kući niko ne puši i to svi znaju. Ali kada je tu gomila ljudi, teško da će bilo šta da promeni činjenicu da se miris zavuče. Uopšteno, malo je pušača koji imaju stav kao ti, ima i onih koji se skoro uvrede kada im lepo kažeš da nema pušenja u kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li si shvatio da kod mene ne postoji pravilo da se ne puši, možda pričaš uopšteno.

 

Ne osuđujem nikoga zbog pušenja, ali vazda deluje da ima ljudi koji mogu sve drugo da rade fino i kulturno, dok ne dođe pušenje na red.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno nebitno da li se kod tebe ne pusi.Pricam u globalu.Kada udjes u tudju kucu ponasas se po pravilima iste.Sve ostalo je bezobrazluk i nepostovanje osobe kod koje si dosao.

 

Ni ne treba da osudjujes,zbog toga sto za osudu ne postoji ni jedan jedini razlog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda je problem do tvojih prijatelja,ja ne pusim pakle po tudjih kuca sem kad sam kod pusaca na zuru ili sjedeljci koja traje preko 5 sati,i niko mi nikad nije prigovorio,cak ne poznajem nikog ko brani da mu se pusi u kuci a znam dosta nepusaca i citavih porodica koje su nepusaci.

 

moguce da to ima veze sa tim sto izbjegavam ljude koji mirisu zavjese.

 

Kakve fine sedeljke koje picke materine

Sakupi se 6 ljudi od 6 uvece do 6 ujutru

Flasa rakije i dim koji moze da se sece na kockice

Dusa mi smrdi na cigare posle toga

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...