Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Imas ih sad ko govana. I neke efeel i sirius one...medjutim ako hoces kvalitetne samo joyetech, to je sad brendirana firma.ostalo sto kod nas ima su sve noname koje mozes da narucis sa dx-a i alibabe, a ovi samo roknu reklamu i nabiju bolesnu cenu.One sirius one kostaju ovde 2500-4500, a na dx-u isto pakovanje ispod 10$.

Doduse ono sto sam ja pario je i dalje zivo i baterija i rasprsivac.a I bilo je najjeftinije, mada su me i tu odrali posto je komad 4 dolara....u prevodu narucuj preko ili ganjaj joyetech

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabavljam eGo tompuze od 1300 miliampera preko nekih vudu dilera. 1000 din po komadu - što je višestruko jeftinije nego kod onih umbrella lopurdi i sličnih. imam jedno desetak komada, čisto da se nađe.

dosad mi je jedan riknuo, ali to je zato što sam zapeo da cimam kao vo. jebi ga, mora tanker redovno da se čisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas ih sad ko govana. I neke efeel i sirius one...medjutim ako hoces kvalitetne samo joyetech, to je sad brendirana firma.ostalo sto kod nas ima su sve noname koje mozes da narucis sa dx-a i alibabe, a ovi samo roknu reklamu i nabiju bolesnu cenu.One sirius one kostaju ovde 2500-4500, a na dx-u isto pakovanje ispod 10$.

Doduse ono sto sam ja pario je i dalje zivo i baterija i rasprsivac.a I bilo je najjeftinije, mada su me i tu odrali posto je komad 4 dolara....u prevodu narucuj preko ili ganjaj joyetech

 

Koji su sad ti i gde to ima. .. kontam da uzmem nešto drugo pošto ova očigledno nije ni za.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.joyetech.com/

oni su ti kao najbolji....medjutim takve su im i cene...ispao sam iz fazona odavno, tako da ne znam ima li sta u medjuvremenu da se izdvojilo kvalitetom.Ovaj njihov e Cab deluje zanimljivo, a ego C i T su kao najpoznatiji modeli, koje zapravo svi i kopiraju od njih.

vidim ima ih i kod nas, od 5000 do 9000 su.Dok je preko oko pedesetak dolara.ukucaj na googleu joyetech beograd, pa ce dizadje gde sve ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh posle, ima u piramidi. Verovatno ću uzeti sebi, kada bude sledeći malfunction na ovoj Umbrella. Bolje da uložim više para u nešto kvalitetnije nego manje para u ovo sranje koje non stop treba nešto popravljati.

(sad sam uzela od drugarice njenu pošto je ne koristi, pa do daljnjeg..) blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

5oj1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

pre par dana sam uzeo starter kit da bih doakao mestima gde su normalne cigarete zabranjene. sta znam - pusljive su, za mesec dana ukupan trosak izadje oko 25 $...moze da prodje kao privremeno resenje. ima dosta toga na sajtuhttp://www.myfreedomsmokes.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Kako niko ne pominje G6 i Triton? http://www.ekoviva.rs/

Halo je hvaljena marka i u inostranstvu, ne znam da kod nas postoji zvanicni predstavnik za nesto drugo sto nije djubre.

Triton imaju svi hipsteri, odlican je, G6 isto tako, al za one koji vole ultra light varijantu koja se ne vidi na kilometar.

Sto se aroma tice kod nas je sve sintetika sto mozda nekome ne smeta al mene jako boli grlo pa porucujem Velvet Cloud.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jbt, to električno je kao zdravije, a ljudi vole da trpaju taj falusoidni simbol u usta

 

ko što pederi vole mikrofone

 

inače, Srbi sve više kopiraju Šiptare sa zavijanjem duvana, možda su se napokon opametili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...