Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

  • 1 month later...

ja ne razumem to, kako moze neko toliko da pusi da mu se ne smuci zivot; ja kad preteram nekad (uz alkohol obicno) smuci mi se zivot hocu dusu da ispustim (od cigareta bas), jel vi niste nikad imali te momente da vam se sve ogadi, ili jeste pa ste presli tu fazu ili sta vec

 

edit: mislim na dve kutije

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne razumem to, kako moze neko toliko da pusi da mu se ne smuci zivot; ja kad preteram nekad (uz alkohol obicno) smuci mi se zivot hocu dusu da ispustim (od cigareta bas), jel vi niste nikad imali te momente da vam se sve ogadi, ili jeste pa ste presli tu fazu ili sta vec

 

edit: mislim na dve kutije

 

Ja ne razumem kako neko moze pusiti jednu cigaretu dnevno.Ili pusi,ili nemoj pusiti.

Moj prosek je inace oko pakle dnevno.U poslednje vreme sam malo pojacao.Cigareta mi se ogadi jedino kada zaguzim u nekoj kafancini,olesim se kao dupe i usput roknem tri pakle.Sledeci dan mi se gade,ali samo prvih par sati posle budjenja,ada to prodje furnjam najnormalnije.Inace mi se ne ogade nikada,uzivam u svakoj cigareti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam poceo da pusim pre sest sedam godina rekao sam sebi da necu da se navucem i pusim toliko da mi to postane cista rutina do te mere da to ni ne primecujem i ne uzivam vise u tome i negde na pola puta sam osetio da idem bas u tom pravcu pa sam probao kao da prestanem i sad sam pomirio sa sobom da cu ostati na jednoj i to traje neko vreme i mislim da sam zadovoljan.

nije da je isto pusiti jednu srolanu pljugu ili pola pakle ili celu sa stanovista zdravlja a i jeftinije je

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest HEFEST

Ja tucem samo Marlboro gold po paklu dnevno , a vikedom dve jer uz pivo i ostale zajebancije ide vise i lepse leze. Sada planiram da batalim i da te pare ulozim bolje u letovanje i gandzu.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...