Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Likovi koji misle da je dobra muzika = nesto sto ne lici ni na sta ali je bitno da je strasno tesko odsvirati . Nikada ja necu shvatiti Dream Theater .

 

Da li sviras neki instrument? Gitara, bubnjevi, bas, klavijatura?? Ako ne, onda je normalno da tako mislis, a, ako sviras instument bilo koji, mislim da je onda shvatljivo... ALi opet su to ukusi i o nj9ima ne trba raspravljati... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li sviras neki instrument? Gitara, bubnjevi, bas, klavijatura?? Ako ne, onda je normalno da tako mislis, a, ako sviras instument bilo koji, mislim da je onda shvatljivo... ALi opet su to ukusi i o nj9ima ne trba raspravljati... :pivopije:

 

To sam i ja primetio . Nista ne sviram , ali se druzim sa dosta muzicara , a bas svi su u tripu da je pesma dobra samo ako ima neke maratonske solaze ... :pivopije:

 

ja sviram gitaru i smatram da je smorno i prenadrkano svirati solazu pola sata dok ne dobijes infarkt.bolje dobiti infarkt uz neku bone grind melodiju

 

Moj covek .... :pivopije:

 

 

Kakva legenda :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja primetio . Nista ne sviram , ali se druzim sa dosta muzicara , a bas svi su u tripu da je pesma dobra samo ako ima neke maratonske solaze ... :pivopije:

 

 

 

Moj covek .... :pivopije:

 

 

 

Kakva legenda :) :) :)

 

 

To ti ja kazem :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot je josh veci kvlt. :rockdevil:

 

Manowar je najtr00,hteo ti to priznati ili ne.

Ajde i da su im spotovi i imidzh gay,ali ako ti mislish da su im pesme stvarno sranje onda nemam rechi.

Manowar tr00 warrior brothers of metal kvlt forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manowar je najtr00,hteo ti to priznati ili ne.

Ajde i da su im spotovi i imidzh gay,ali ako ti mislish da su im pesme stvarno sranje onda nemam rechi.

Manowar tr00 warrior brothers of metal kvlt forever.

 

Nego šta su nego sranje, uostalom kao i sav power metal na tu foru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu oni power metal,mada mozhda ima ponegde elemanata,oni su HEAVY metal.

Mene iskreno boli kurac kako izgledaju,muzika im je odlichna.

Istina je da umeju da preteraju sa imidzhom nekad,ali muzika se slusha radi muzike a ne radi imidzha(kao kod nekih bendova :uhoh: ).

 

Slipknot se ne mazhe uljem i ne nosi kozhne gacice jer su pichkice pa nose maske,al' muzika im je i dalje sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manowar je najtr00,hteo ti to priznati ili ne.

Ajde i da su im spotovi i imidzh gay,ali ako ti mislish da su im pesme stvarno sranje onda nemam rechi.

Manowar tr00 warrior brothers of metal kvlt forever.

Manowar je debilan bend.

Spotovi ne znam kakvi su im samo sam ovaj nasao.

Pesme im jesu sranje kao i tvoj slogan. :bigblue:

 

od njih mi se jedino svidja warriors of the world united,ostatak je sranje na kub.nabildovani peshovani koji se mazu uljem,sviraju gitare 300 na sat i vriste kao pacov u operi

Warriors of the World je dobra. To je jedina stvar koja mi se svidja i to samo pola peme jer posle kad krene onaj klin ja ugasim.

 

Свакоме ће песме Меновара бити срање ако не воли пауер мјетлу.... али мени је млого дојајно кад чујем нпр God made heavy metal.. ;)

Ja volim power metal i Manowar je sranje. :P

 

Nisu oni power metal,mada mozhda ima ponegde elemanata,oni su HEAVY metal.

Mene iskreno boli kurac kako izgledaju,muzika im je odlichna.

Istina je da umeju da preteraju sa imidzhom nekad,ali muzika se slusha radi muzike a ne radi imidzha(kao kod nekih bendova :uhoh: ).

 

Slipknot se ne mazhe uljem i ne nosi kozhne gacice jer su pichkice pa nose maske,al' muzika im je i dalje sranje.

Oni nisi ni heavy ni power. Ne dao Bog da su power. Oni su gomila nabildovanih likvoa i nista vise. Ziveo Nanowar!

 

SlipKnot je mozda sranje ali zato nisu najobicniji smrtnici kao Manowar. :pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesme im jesu sranje kao i tvoj slogan. :bigblue:

Taj slogan je chista zajebancija i parodija,iako ja slusham Manowar. ;)

 

 

Warriors of the World je dobra. To je jedina stvar koja mi se svidja i to samo pola peme jer posle kad krene onaj klin ja ugasim.

Imaju mnogo boljih pesama.

Na primer Hail And Kill. :rockdevil:

 

 

Oni nisi ni heavy ni power.

A shta su onda po tebi?

(daj neko obrazlozhenje,a nemoj samo reci da su sranje :) )

Ziveo Nanowar!

 

Vaistinu. :rockdevil:

 

SlipKnot je mozda sranje ali zato nisu najobicniji smrtnici kao Manowar. :pivopije:

Da,u pravu si,Slipknot nisu najobichniji smrtnici vec najgore vrste. :da:

 

Iskreno nemam nishta lichno protiv Slipknota kao ljudi,vec samo protiv muzike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свакоме ће песме Меновара бити срање ако не воли пауер мјетлу.... али мени је млого дојајно кад чујем нпр God made heavy metal.. ;)

JA obozavam power,a Manowor je i dalje djubre :)

Mada,svaki power bend,sem Stratovariusa i Sonate s vremena na vreme preteraju sa kicerozom...pa dobijes nesto otprilike ovakvo- http://ie.youtube.com/watch?v=tBOHgvnXw0g\

Ili jos gore,ovakvo- http://ie.youtube.com/watch?v=fV1R8CdXFaM

Napominjem da ja ovu muziku obozavam,ali su spotovi....sakloni me dobri boze.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...