Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Da si ti ziv i zdrav,ne zove se Lemmy Six nego Lemmy Kilmister

A six je Nikki Sixx iz Motley Crue :)

 

ziv sam i zdrav sam.

a nista me ne cudi sto ljudi ovde traze dlaku u jajetu samo da bi nabijali postove.

na kraju zar je bitno kako se zove kad i dalje ima kratere?

 

pivski stomak je odvratan,ne znam kako neko moze da se lozi na to.kao kad bi se neki muskarac lozio sto mu riba ima strije.definitivno ovde ukusi idu iz krajnosti u krajnost

 

Talvi,znaci svi plavi bageri treba da privlace ribe :pivopije:

Metalke ce pre da se loze na nekog ultra ruznog lika koji svira gitaru 300 na sat i ima kosu koja mu urasta u cmar,nego na nekog fensi lika koji je 5x lepsi i 30 puta bolje gradjen ali jebiga-FENSER.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalke ce pre da se loze na nekog ultra ruznog lika koji svira gitaru 300 na sat i ima kosu koja mu urasta u cmar,nego na nekog fensi lika koji je 5x lepsi i 30 puta bolje gradjen ali jebiga-FENSER.

Jbg, isto to imas i sa fenserkama. Pre ce se loziti na lika kome je tatica kupio novog merdzu, pa kako god izgledao, nego na nekog ko nema merdzu, a 5 puta bolje izgleda. Prica mi drugar, u Novom Sadu video neke ribe koje komentarisu za lika u nekom besnom Mercedesu, pazi koji frajer, Mercedes staje, a iz njega izlazi neki deda. Kod nas je totalno poremecen sistem vrednosti i ljudi zaista idu iz krajnosti u krajnost.

Znam i fensere koji sviraju, pa se opet ribe vise pale na njih, nego na one koji ne sviraju.

Licno, nikad ne bih bio sa devojkom koja se pali na mene zbog toga sto sam u bendu ili sto sviram. Osim, mozda na kratko. Ali za duzu vezu, ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti ziv i zdrav,ne zove se Lemmy Six nego Lemmy Kilmister

A six je Nikki Sixx iz Motley Crue :)

А Lemmy Sixx је Борис Доброкес са овог нам нашег форума, тек да знаш, иначе певач/гитариста суботичког бенда Ороз.

Само, сигурно није мислио на њега, јер овај наш Леми нема чирЕве на фаци, а и Килмистеру оно нису чиреви, него брадавице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa eto ja sam fenser,sviram mada o tome ni ne pricam.ne treba mi neko pomagalo da bi bio sa nekom devojkom.sponzoruse umem da nanjusim,nisu sve iste.neke pucaju na mercedese a neke da im stalno placas pica itd.

Pa zato i kazem, ne treba generalizovati stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kontam da je moja fotka koju upravo stavih na avatar najsmensija u metalu

 

joj malopre zakacim se na bear share i udjem u profil neke ribe nick joj je nesto satan our lord bla bla

about me 'satanizam,paganizam'

omiljene grupe 'slipknot,soad,korn,disturbed'

Daj odma link te ribe!sve moji omiljeni bendovi,jbt jbt jbt jbt :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj malopre zakacim se na bear share i udjem u profil neke ribe nick joj je nesto satan our lord bla bla

about me 'satanizam,paganizam'

omiljene grupe 'slipknot,soad,korn,disturbed'

Ahahahahhahahahhahahahahhaha ovo je kult! :lol: :lol:

 

Nema nista smesnije (ili da kazem jadnije) od pagana-sataniste. Kako je neko te dve stvari uspeo da poveze, meni nikako nije jasno.

Ni meni to nikad nije bilo jasno, ali to je cesta pojava, kojom ti ljudi otkrivaju da nemaju pojma o religiji. Jos jedna vrlo cesta pojava kod norveskih black bendova, koji se bore za povratak paganizma u Norvesku, a izjavljuju da su satanisti.

Edited by Piper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalke ce pre da se loze na nekog ultra ruznog lika koji svira gitaru 300 na sat i ima kosu koja mu urasta u cmar,nego na nekog fensi lika koji je 5x lepsi i 30 puta bolje gradjen ali jebiga-FENSER.

 

Ovaj, unaprijed ti se izvinjavam, jer nemam namjeru da te vrijedjam ili ispravljam, ali mislim da si ovog puta ti taj koji generalizuje stvari. -_-

 

:mellow: .. а шта фали пивском стомачету? .. :blush:

 

Jedno je stomache, a drugo stomachina. :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mellow: .. а шта фали пивском стомачету? .. :blush:

 

 

Ima takvih, ali nije obavezno... Nego... Slazem se sa Djetetom! Sta fali jednom slatkom pivskom stomacetu?? :ph34r:

 

Pivski stomak je bas kjut, onako flafi i... mmmmmmm ;)

Joj da to je tako slatko da uvatis decka za stomacinu. :veseli:

 

 

ne!

 

 

Gledam realno. Ne volim salo kod devojke zasto bi ona volela kod mene. To mora da se zategne. Ako pak neko nece onda neka ni ne kuka. Ja vise volim kad je tvrdo i glatko nego masno i meko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...