Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Svidja mi se jedna stvar. Iron Maiden je bend koji ili volis ili jebeno ih mrzis kao neki odavde, sto je potpuno u redu. To im samo daje na velicini, jedinstvenosti i dokazuje cunjenicu da su unikat. Ili jesi ili nisi. :lol:

 

Nama ostaje samo da cekamo.

 

iron_maiden_2008.jpg

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

iron_maiden_2008.jpg

Добар плакат, само ми није јасно зашто овај централни Еди толико личи на Фенгефејса из периода док га је Ригс радио?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
не знам ко су ове чике, ал су млого смешни:

 

519x356.jpg

 

smešno ti,a?

šta kao ne znaš ko su, šta izigravaš sarkazam,kao smešni ti...

ne verujem da bi se smejala kad bi izvadili svoja četiri majmuna.podala bi se ti ta četiri majmuna, pa bi posle ćutala...sram te bilo, ocrnjivaš manowar...a držiš dekolte na avataru,još kad bi ti i bile ko sa tog avatara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se jedna stvar. Iron Maiden je bend koji ili volis ili jebeno ih mrzis kao neki odavde, sto je potpuno u redu. To im samo daje na velicini, jedinstvenosti i dokazuje cunjenicu da su unikat. Ili jesi ili nisi. :lol:

 

ja ih ne mrzim, bas naprotiv! ;)

 

Uuuu to su neki novi momenti a? :)

 

 

aha!!! :bigblue::mrgreen::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Josif , Gojko, Dead Man Walking:

 

Jes da su Iron Maideni malo smoreni i nemoju neki jacu agresivnost, ali sa muzicke strane pogotovo sa strana guitarworka imaju neke stvarno nenormlane stvari. Mislim mene su ranije smarali i sad kad sam poceo da slusam death metal vratio sam se na njih i odusevio kad sma cuo sto sam propustio.

 

Mislim ako se nepotrudite da cujete, Powerslave i Seventh Son of the Seventh son, stvarno mnogo propustate, barem ja tako mislim. :) Poslusajte pesme koje nestoje u lektiri kao najpoznatije njihove pesme kao the Duelist, Powerlslave, The Evil that man Do, Infinite Dreams, Sevent Son of the Sevent Son, 2 Minutes to midnight i Rime the Ancient Mariner . To su sve pesme sa ova dva ranije pomenuta albuma :) .

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se jedna stvar. Iron Maiden je bend koji ili volis ili jebeno ih mrzis kao neki odavde, sto je potpuno u redu. To im samo daje na velicini, jedinstvenosti i dokazuje cunjenicu da su unikat. Ili jesi ili nisi. :lol:

 

Nama ostaje samo da cekamo.

 

iron_maiden_2008.jpg

Ko ceka taj i doceka :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ceka gubi vreme.

 

nindza ja ne volim uopste hm,to sto nisam slusao mejdene ne znaci da nisam neke druge bendove tog zanra.ne lezi mi,ja volim brutalno mlevenje kostiju,tako nesto meni odgovara.niko ne kaze da je mejden sranje,vec kazem da su fanovi koje ja znam prilicno ograniceni sa stavom ako nisi poceo da slusas metal sa mejdenima onda si pozer.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smešni su im plakati :)

 

Bullshit....

 

 

 

@Onaj lik sto rece da Maideni gitarski imaju neke super stvari - mogu da se slozim s tim i kazem - umetnost.... jbn - na LIVE nastupima u'vate dve gitare i satiru istu solazu.... likovi odvaljuju, i hm su uzdigli do umetnosti.... kao i Josif - nisam fan hm-a.... ali Maiden je Maiden.... A i to sto ona kaze da su ograniceni - to je izgelda samo kod tebe slucaj, ja takve ne poznajem, znam samo ove sto se ogranicavaju na nu, emo, HIM(FAG?) etc.... svako dovoljno normalan da ume da uziva u Maidenima punim potencijalom, ima dovoljno svesti da se siri dalje (to nije uvreda za ove koji ih ne slusaju, ne svidja ti se - ne mora...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto bar imaju tu privilegiju što su tako matori i popularni da su svi koji slušaju "metal" morali da čuju poneku pesmu od njih. I svako je zbog toga mogao da kaže da li mu se sviđa ili ne. Meni se sviđa Metallica još uvek iako je retko puštam. Al to ne mora da znači da ako mi se sviđa Metallica da moraju da mi se sviđaju i Maideni, ne znam...al meni baš te neke "sitne" razlike mnogo smetaju...

 

Primetio sam inače da slabo ko ko sluša brutal/tehnical i uopšte extreme death metal može posle svega da sluša Maidene i slične.

Ja u poslednje vreme i staru thrashagiju jako slabo podnosim...

 

 

E da, i vokal mi užasno ne leži...i jednostavno nisu zli, džaba im ti plakati :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...