Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Eikka iz Apocalyptice? Pa mislim da je to na istu foru kao i što se ribe lože na one isfeminizirane tipove sa kariranim šalčićem oko vrata, poštanskom torbicom preko ramena i najužom majičicom iz Terranove koja čini da njihov obim ramena od 60 cm izgleda da ga ima samo 50. Sve se lože i diskutuju kako su slatki, a u suštini nijedna ne bi htela da se šeta po gradu sa takvim tipom. Sve je to foliranje ženskadije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ovo je kreatura,odvratan je doslovno,izbljuvak

 

Tebi.

 

 

Isto kao shto meni nije jasno kako neko mozhe da se lozhi na Tuomasa iz Najtvisha ili Henkku iz COB-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ima gomila akrepa,ja sam naveo ovog jer sam slucajno naleteo na njegovu sliku.

menson je isto ruzan do jaja,ima pun kurac i ruznih i lepih muzicara,sad je sve pitanje afiniteta ko se kome svidja.

 

Diaboli Juna-naravno da je MENI,stekao sam utisak da previse volis da generalizujes stvari kada neko drugi prokomentarise.Naravno da ako je meni i jos nekolicini ruzan ne znaci da je ruzan tebi i drugoj nekolicini.Besmislica

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic

 

Koga boli kurac za nekog drkadziju iz Apokaliptike? Koji je on faktor? Onaj plavi smrtnik je ruzan i lici na Iznoguda.

Opet ako ce sad neka riba da se napravi pametna i kaze pa i vama se svidja tarja a ruzna je bla bla... cinjenica tarja je grabulja a ova nova jos veca...Simone i ona iz lacune su cice broj jedan.

Tuomas iz najtvisa je smesan kako god okrenes kao i jel te ceo bend. Ja znam da neke cice ovde vole da im decko svira u bendu i da je glavni baja ali jebes ti to ako mu je mali kurac i ako je ruzan ko stoka i ima pivsku stomacinu.

eto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da neke cice ovde vole da im decko svira u bendu i da je glavni baja ali jebes ti to ako mu je mali kurac i ako je ruzan ko stoka i ima pivsku stomacinu.

:pivopije:

 

Aleluja!.

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da neke cice ovde vole da im decko svira u bendu i da je glavni baja ali jebes ti to ako mu je mali kurac i ako je ruzan ko stoka i ima pivsku stomacinu.

 

Ima takvih, ali nije obavezno... Nego... Slazem se sa Djetetom! Sta fali jednom slatkom pivskom stomacetu?? :ph34r:

 

Pivski stomak je bas kjut, onako flafi i... mmmmmmm ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mudro zboris,da se nije proslavio u bendu bio bi najobicniji svinjar,mislim i sad je al ga muzika izvlaci.isto ko lemi six,jebote ruzan je u picku materinu,oni cirovi na faci ko vulkanski krateri

Da si ti ziv i zdrav,ne zove se Lemmy Six nego Lemmy Kilmister

A six je Nikki Sixx iz Motley Crue :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...