Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Па, то је корисно, као лажигаће код малих Кинеза, да могу да се искењају где год стигну.

 

Bas sam hteo to da komentarisem, uze mi misao.... Nisu likovi toliko smesni.... ali - samo ne TOLIKO, i dalje sam se smejao kao besan xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da kopam celu temu, jel postovao neko linkove sa onim slikama nekih metal fanova, svačega je bilo tu, uglavnom neki blackeri koji su zajebali i svoje idole...

http://www.zonaunderground.com/default.asp...=100375&s=8

 

Bilo tu nekih likova sa kosama (alatkama za košenje trave) "wanna be smrt", sećam se jednog debelog klinca koji je nosio nešto providno crno... :)

Davno to neko postavljao, ne sećam se ni da li je bilo uopšte na ovom forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da kopam celu temu, jel postovao neko linkove sa onim slikama nekih metal fanova, svačega je bilo tu, uglavnom neki blackeri koji su zajebali i svoje idole...

http://www.zonaunderground.com/default.asp...=100375&s=8

 

Bilo tu nekih likova sa kosama (alatkama za košenje trave) "wanna be smrt", sećam se jednog debelog klinca koji je nosio nešto providno crno... :)

Davno to neko postavljao, ne sećam se ni da li je bilo uopšte na ovom forumu...

 

E pa evo na tom istom linku deo toga o čemu sam pričao, samo na 3. strani (dok se meni učita sve :):udri:), sećam se baš ovih slika:

1si6.jpg

6dq5.jpg

 

Mislim da je bilo još, bio je neki crnja sa sličnim outfitom kao ovo čudo iznad... Znači tu temu/link ako neko može da iskopa, bilo bi vr'! :pivopije:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je pravi metalac

 

placebo83159914.jpg

Pa da znas, kad bi imao musku facu , dosta bi licio na pevaca Gorefesta XD.

 

@The joker

 

Mozda je ovo razlog opadanja kvaliteta Metallicine muzike XD.

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahem, pre par dana vidim ti ja onizu dugokosu priliku kako se ubrzano-razbacanim korakom krece u mom pravcu, spazim martinke, psecu ogrlicu i majicu sa cudnim pisanijem na njoj... Kad je vec pomenuta prilika doskakutala blize, pogledam ja pazljivije sta pise a kad ono - ili jesi LAV ili nisi...

 

Na kraju nisam ni uspela da provalim kog je pola bilo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prevodu il si majmun il nisi

 

snimite sad ovo sa HIM teme

 

To je jedan od razloga, ali ne mrzim ga zbog samo zbog toga,a HIM je pet puta bolji bend od burzuma

 

ko govori lose o HIMu a nije preslusao venus doom nema pravo na komentar

 

venus doom je shit...bolje da si naveo neki drugi album...mada...i za taj ``neki drugi`` bi rekli da je sra**...ali ovaj venus doom je... tako da za taj bi stvarno mogli da bacaju loshe komentare...

 

idi ubi se odma

vd je njihov najbolji album...cak su mnogi hejteri rekli da je venus doom pozitivno iznenadjenje,ali eto,uvek ima izuzetaka

nema puno prenemagnja na albumu,samo oldschool rokanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, 'oldschool rokanje'? :smajlizabrinutoslijezheramenima:

 

 

Edit:

Najmesnije u metalu je spot Einherjera za pesmu Iron Bound,kocio sam se kad sam gledao prvi put :mhihi:

 

Gledam i ne vjerujem. xD

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...