Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Човече, како смарате са Мејденима... не волим Мејдене, нисам била на Мејденима а самим тим и нисам "почела" са Мејденима :) :) :)

 

Мито, не дирам их! Они су шмексији!!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema prave sise bez Sisusovog avatara :) :)

 

Kad neko spomene Maidene uglavnom vizalizujem gomilu ljudi na stejdžu sa glupim frizurama i helankama kako rade špagu i ostale gimnastičke pokrete. :)

Ahahahahahahah gde ovo nadje... Spagu hahahahahahahahaha

I smesno mi je kod istih metalaca sto je danas popularno slusati kanibale,a recimo za Nile nikad nisu culi.

I meni su smesni ljudi koji su culi 2 pesme od kanibala i odma su kao true ovo ono... Nose majice, oblace se u crno i ta govna, a za neke manje poznate grupe, kao sto je pomenuti Nile, Aeon itd nikad nisu culi.

 

Meni je smesno sto vecina metalaca koje ja znam su u tripu ako nisi poceo sa Mejdenima onda si pozer.

Jos nisam upoznao nekoga sa ovakvim stavom...

Edited by Piper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadzoglja se visokooktanskog goriva pa moze da skace.

 

Aeon je do jaja bend,steta sto ljudi nisu informisani.Slusaju to sto imaju i ne trude se a i ne zele da cuju nesto bolje.Imam dva ortaka metalca koji su '79 godiste,prze se na mejdene,sepultura,metalika i ta kompanija.Kad sam im pustio heaven shall burn poceli su da svrsavaju na brzinu duple pedale.

Isto tako i beheaded kad su culi nije im bilo jasno da postoji brutalniji bend od kanibala

Disfiguring the goddess jos nisu slusali,sta ce na to da kazu pitam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadzoglja se visokooktanskog goriva pa moze da skace.

 

Aeon je do jaja bend,steta sto ljudi nisu informisani.Slusaju to sto imaju i ne trude se a i ne zele da cuju nesto bolje.Imam dva ortaka metalca koji su '79 godiste,prze se na mejdene,sepultura,metalika i ta kompanija.Kad sam im pustio heaven shall burn poceli su da svrsavaju na brzinu duple pedale.

Isto tako i beheaded kad su culi nije im bilo jasno da postoji brutalniji bend od kanibala

Disfiguring the goddess jos nisu slusali,sta ce na to da kazu pitam se...

 

Dobro je ne pucaj - kada sam rekao da ne zna za Maidene, nisam mislio na cinjenicu da MORAS da znas sve o njima ili nisi tr00... sama ta tr00 sranja su mi smesna al' ae.... Mislio sam na cinjenicu da su to stvari koje se znaju - kao - Smoke On The Water peva Purple, Plant peva u Zeppelinima, Maideni su Maideni, a ako ne znas, sto pljujes?? Mislim da TO nije u redu.... al' ae sad' svi kao h8uju po Maidenima, kao sranje su - znas ja slusam kanibale, oni su onako izdrkano brzi, imaju mashine-gun bas, distorzije gitare koje dezintegrisu bubne opne, i svrsavam na njih, a ti slusas Maidene koji su tako prezvakani i svi ih znaju.... ma TI SI POOOOZEEERR.... wow - zadivljujuce xD

 

Znaci cim slusas nesto za sta su svi culi - ti si zerpo? E - tooo je smesno... nastavite da pljujete... peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim gde sam se tebi uopste obratio da tako reagujes.I uopste nisam rekao da neko treba zbog toga da bude pozer ili ne.Cinjenica je da postoje i takvi ljudi koji se 100 godina loze na jednu istu stvar,a kad hoces da im das nesto da slusaju bude 'ma koji ce mi to kurac'

Znas a onda igrom slucaja cuju tako nesto pa pocnu da svrsavaju.

I to pricam iskljucivo iz onih situacija koje sam ja video,drugarica slusa samo arch enemy pa arch enemy.Narezao sam joj Septic Flesh novi,eno ne vadi ih iz plejera.Ne volim kad se ljudi tako ogranice na jednu stvar,pa mi zato cesto i nalete komentari 'kako mozes da slusas to sranje od muzike' mislim na rep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi, opustite se! dovoljno je sto moram nekim shabanima da objasnjavam zasto neke stvari radim, nemojte i mi ovde da se prepiremo! so what? neko voli maidene neko ne, to ne znaci da je taj neko manje ili vise vredan! ili da je manje metalac! woooow, pa mnogi koji navodno slusaju maidene nisu stigli nesto dalje od njih, ogranicili se, pa su sad i dalje neke face! samo kazem, tolarancija i razumevanje pre svega! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) yup....

 

S druge strane,ono o Slipknotu mi i nije tacno...jeste da nisu nesto,ali brate,ja volim njihovu mjuzu...

 

internet5.jpg

 

Shto jes,jes.Imaju oni dosta debilnih tekstova ali ipak nisu svi takvi.

 

Meni je Slipknot smeshan(i zhalostan) iz vishe razloga:

tekstualno-samo ubacuju stvari tipa "fuck" misleci da su mnogo opasni :uhoh:

vokalno-one kao fore "sa' cu growlujem a onda da pevam gej melodichno"

muzichki-basista im se ne chuje,ona dva pozadinska nazovi "bubnjara" nishta ne rade vec se samo majmunishu,bezveze ubachen DJ zvuk,gitare su PREVISHE jednostavne,jednostavno muzika im je prazna,dok je glavni bubanj savim OK(ali NIJE jedan od najboljih)

imidzh-klovnovi,kao fora oni su nesho "sick" i opasni,a izgledaju k'o smejurija,a scenski nastup im je isto smeshan(najvishe me iritira onaj "pinokio" kada krene da drka nos)

Plus josh to shto insistiraju da su metal... :uhoh:

 

Word.

 

dajte ljudi, opustite se! dovoljno je sto moram nekim shabanima da objasnjavam zasto neke stvari radim, nemojte i mi ovde da se prepiremo! sad i dalje neke face! samo kazem, tolarancija i razumevanje pre svega! ;)

 

Zasto bi bilo kome objasnjavala ista?Svaki put kad mi neki saban pridje sa spikom "E brate,samo da te pitam kako mozes to da slusas" dobije isti odgovor: Sta te bre boli kurac?A ako nastavi da sere dobije i po glavi.Naravno dobio sam i ja,ali koliko ja znam u plusu sam (imam jednu frakturu lobanje zabelezenu,barem su mi tako rekli njegovi ortaci posle)a i niko me vise u kraju (tj u Bataji) ne smara povodom toga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi bilo kome objasnjavala ista?Svaki put kad mi neki saban pridje sa spikom "E brate,samo da te pitam kako mozes to da slusas" dobije isti odgovor: Sta te bre boli kurac?A ako nastavi da sere dobije i po glavi.Naravno dobio sam i ja,ali koliko ja znam u plusu sam (imam jednu frakturu lobanje zabelezenu,barem su mi tako rekli njegovi ortaci posle)a i niko me vise u kraju (tj u Bataji) ne smara povodom toga. ;)

 

hahahah, svaka cast! i ja bih ih tukla da mogu... :lol: Ma bre, ne objasnjavam ni ja, samo ih pogledam ubilackim pogledom i svi beze, ipak sam ja, kako kazu, strasna monahinja! pff, ali ponekad su mi tako glupi pa pokusam da ih prosvetlim! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi bilo kome objasnjavala ista?Svaki put kad mi neki saban pridje sa spikom "E brate,samo da te pitam kako mozes to da slusas" dobije isti odgovor: Sta te bre boli kurac?A ako nastavi da sere dobije i po glavi.Naravno dobio sam i ja,ali koliko ja znam u plusu sam (imam jednu frakturu lobanje zabelezenu,barem su mi tako rekli njegovi ortaci posle)a i niko me vise u kraju (tj u Bataji) ne smara povodom toga. ;)

Upravo toooo.Ne da mogu da slusam nego mi to pricinjava ogromno zadovoljstvo.I pitanje-Kako mozes to da slusas apsolutno nece nimalo uticati na moj stav.Bas mi skoro jedna drugarica rekla isto kad je cula moju ziku na spejsu-kako mozes to da slusas?Zaboga...Nisam joj nista odgovorila...Mrzelo me.

 

hahahah, svaka cast! i ja bih ih tukla da mogu... :lol: Ma bre, ne objasnjavam ni ja, samo ih pogledam ubilackim pogledom i svi beze, ipak sam ja, kako kazu, strasna monahinja! pff, ali ponekad su mi tako glupi pa pokusam da ih prosvetlim! :)

Zajebi ti to.Moj savet. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje kad odem negde poslovno pa uglavnom puste narodnjake a ja se mrstim, onda me pitaju, da ja kao slusam zabavne , odgovorim da je tako nekako, kao vise rok, da im ne objasnjavam u detalje :)

Cenim kad bi im rekao kako divljam na koncertima, da bi me drugacije gledali...verovatno ne bi hteli vise da saradjuju sa mnom :)

 

Ovako ispadam dobar decak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...