Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Mejdeni su go kurac u suštini,drve ista sranja već 30 godina, i fear of the dark je jedan od najgornih albuma ikad.I smešni su kao likovi, do bola...jedino što Haris ina kul šćer, karo bije, samo mlogo je dzigljava, da se bar malnčice podgoji bila bi vrh pica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slusam ih a nikad se nisam ni trudio da bilo sta saznam o njima.Ono sto me ne zanima koji ce mi kurac u zivotu.

 

Tako i treba. Najbolje stvari nikad nisu u lektiri :)

 

Ja znam njihovu postavu samo zato što me je trovao Metal Hammer time non-stop dok sam bio mlađi pa čitao to sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

35318.jpg

da je Nicko umesto Burr-a on bi znatno popravio prosek ruznoce :) :) :):lol:

 

Tako i treba. Najbolje stvari nikad nisu u lektiri :)

 

Ja znam njihovu postavu samo zato što me je trovao Metal Hammer time non-stop dok sam bio mlađi pa čitao to sranje.

A sta sad, Mejdeni su sranje, jel' to 'ocete da kazete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto? Mislim, postujem tvoj ukus, ali kako ne mozes da ih svaris kad si od 14 albuma cuo samo 4 pesme?

 

 

Pa te 4 sam zapamtio, puštali su mi al jednostavno mi se ne sviđa. I to je bilo pre jedno 2 godine kad sam učio da sviram čak i neke rifove od njih, sad mi ni na pamet ne pada da ih pustim...

Ja kad sam počinjao da slušam metal išlo je Metallica pa Slayer, pa nije bilo potrebe da se nikad vraćam na Maidene. Sad slušam uglavnom death pa su šanse još manje...

 

Kad neko spomene Maidene uglavnom vizalizujem gomilu ljudi na stejdžu sa glupim frizurama i helankama kako rade špagu i ostale gimnastičke pokrete. :)

 

A sad su opet matori i ružni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa te 4 sam zapamtio, puštali su mi al jednostavno mi se ne sviđa. I to je bilo pre jedno 2 godine kad sam učio da sviram čak i neke rifove od njih, sad mi ni na pamet ne pada da ih pustim...

Ja kad sam počinjao da slušam metal išlo je Metallica pa Slayer, pa nije bilo potrebe da se nikad vraćam na Maidene. Sad slušam uglavnom death pa su šanse još manje...

 

Kad neko spomene Maidene uglavnom vizalizujem gomilu ljudi na stejdžu sa glupim frizurama i helankama kako rade špagu i ostale gimnastičke pokrete. :)

 

A sad su opet matori i ružni. :)

 

sva sretja shto imamo prelepu momchad iz Slayera da svima vade prosek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

on topic:

 

Smešno mi je što 95% ljudi koji sluša metal mora da svira neki instrument. A kad kažem "svira" mislim pre svega da ga poseduje pa makar on skupljao prašinu negde u sobi... :)

 

haa...ja imam klavijaturu od pete godine,a tad nisam ni chuo za metal..mada sad sviram bubnjeve :rockdevil:

nije tachno,nema pravila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...