Jump to content

Ulcerate


Лударајко

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Druga polovina albuma bolja od prve, bar meni. Iskreno, malo me umara ovaj ljihov blastbeat haos zarad haosa fazon, ono ok, pogubim se uz to, ali dosta potenciraju taj fazon da su kreirali sablon za pisanje pesama, malo neki tih deo, pa onda BAM haos ludnica i onda opet kuliranje. Sticem utisak kao da samo kombinuju sablonirane fazone koje su vec istrenirali do savrsenstva. Kada sam cuo Extinguished Light mislio sam da ce ceo album biti aranzmanski na tu foru, znaci lepo kombinovanje, kul tranzicije, spustili smo loptu fazon odlucili da napisemo pamtive deonice koje ce odzvanjati u glavama, a ispade u tom fazonu samo poslednje 3 pesme, cini mi se da su se oko njih najvise iscimali, prva polovina albuma uglavnom zaboravna. Ono sto cenim kod ovog benda je to sto imaju svoj fazon i svoju pricu ali upasce u problem uskoro ako ne evoluiraju u nekom smislu.... ima inovacija na ovom albumu ne kazem da nema ali to je sitno sve, nije dovoljno baciti efekat na vokal i kao zvuci drugacije, malo moraju promeniti pristup kako pisu pesme ako ne zele da se zaglave, repeticija umara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko god ga obozavao kao bubnjara jer ima licni pecat i stil, voleo bih da malo spusti loptu sa haosom i krene da pise neke catchy drum fillove, jer postao mi je malo predvidiv sa tim prelazima

 

jeste nenormalan, svira besprekorno, samo malo kad bi uprostio pricu i da dozira haos i da mu nadje meru, ne mora bas svaki milisekund imati karakteristicni zvuk

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...