Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Mene kada je smorio username, napravio sam novi account, i tako nekoliko puta, i sad imam übercool username i nadam se da me nece smoriti :bigblue: A inace, gde god se registrujem posle odredjenog vremena skontam da mi se ne svidja username xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nece ono govno od skroblera da mi radi sa Windows Media Playerom? Instaliran je onaj plug-in, al' kad pustim nesto iz WMP nista se ne desava...

 

edit: resio sam, google otac.Trebalo samo da se cekira last.fm plug-in u WMP.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je, vala, drago što je tako. Tačno bi me boleo kurac da pamtim i pogađam ko je ko kad bi se stalno menjali nickovi, i avatari me sasvim dovoljno zbunjuju koliko često ih ljudi menjaju.

 

Inače, sviđa mi se kombinacija Songbird + last.fm, mnogo.

Edited by Talvi
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dosao do zakljucka da, kao sto kod nas ljudi kupuju kompjutere i uvode internet samo zbog fejzbuka, to poljaci rade zbog last.fm-a :bigblue: I glupi su brate, samo znaju da kazu kurwa i unistavaju svaki shoutbox...Ja sam ih sa mog profila terao tako sto sam stavljao Hitlerovu sliku :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kada je smorio username, napravio sam novi account, i tako nekoliko puta, i sad imam übercool username i nadam se da me nece smoriti :bigblue: A inace, gde god se registrujem posle odredjenog vremena skontam da mi se ne svidja username xD

realno, songbilong je najkul username ikad. brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artist fans

1 Ayreon 208213

2 Andromeda 46769

3 Threshold 52536

4 Pain of Salvation 213364

5 Fates Warning 68440

6 In Flames 702465

7 Porcupine Tree 486263

8 Evergrey 141408

9 Damian Wilson 3007

10 Freak Kitchen 17401

Total 1939866

 

You are 38.3% underground.

 

You are 6% mainstream.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Je l' se desavalo nekome da se pesme normalno skrobluju a na profilu, tamo u recently listened tracks, ne pise? Ja sada dva puta obrnuo novi Daath i kod prvog slusanja mi nije ispisao drugu polovinu albuma, a kod drugog slusanja prvu polovinu x) Al' pesme su uracunate, sve regularno, samo na profilu ne pise, a kad kliknem na recenly listened track sve pesme su tu...Koja glupos' :haha:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...