Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Meni najjače stoji 2010, zatim 1986, 1988, 1990. i 2009, pa 1984, 2004. i 2006. Prosek je 1996. Ali, sve je to neprecizno, jer u bazi podataka stoji pogrešna godina za mnoge albume koje intenzivno slušam, ili ne stoji nikakva, ili su loše tagovani.

 

Ima i ovo, takođe prilično neprecizno:

 

overallthumb.png

 

Ovo već bolje izgleda, ali se na tamnoj pozadini slabo vidi, baš je fino:

 

normalthumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se taj grafikon nekako više sviđa kada je sastavljen od tagova, ne od imena bendova.

 

normal_thumb.png

 

Od tagova mi se ne sviđa, jer se bendovi često loše i neprecizno taguju, ili se uvode nepotrebne odrednice, tipa "russian". Zamisli kad bi Maidene i Judase tagovali "british".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E jebo mater, zbog ovog last.fm-a cu da zamrzim Poljake :bigblue: Pored toga sto ih je previse, unistise svaki shoutbox sa onim njihovim kurwa :mrgreen: Opet sam obrisao profil pa napravio ponovo x) Nadam se da ovaj necu brisati XD Jebiga, smori me pa obrisem, onda napravim novi profil, mami me ona fensi statistika i chartovi :ph34r:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da vidimo ko je najtru x)

http://crosbow.peterpedia.org/lastfm/

 

Overall Top Artists

You are 0% underground. You are 17% mainstream

:bigblue:

 

Btw, sta je sa radiom? Ja sinoc hteo nesto da pustim i kaze mi da mi je prosao trial period i da moram platiti ako 'ocu da slusam? Znam da je bilo 30 pesama mesecno za dz, al' ja nisam radio slusao uopse x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...