Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Cenzura na LastFM-u?

 

:o

 

Koji su to nekorektniji izvodjaci?

 

edit - lol

 

This site may contain inappropriate content that violates the Terms of Last.fm and / or applicable laws. Access to this site was therefore denied.

 

kakvi pederi haha.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenzura na LastFM-u?

 

:o

 

Koji su to nekorektniji izvodjaci?

 

edit - lol

 

This site may contain inappropriate content that violates the Terms of Last.fm and / or applicable laws. Access to this site was therefore denied.

 

kakvi pederi haha.

 

Samo trenutak, kakva cenzura na Lastu...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da vidim, cenzurisani su neki neo-nazi bendovi. Neko je spomenuo Landser, ja probao da ih nadjem na last fm-u i dobio onu poruku. A onda guglao podatke o bendu i video da su neo-nazi bend. :haha: Da li cenzurisu samo neo-nazi bendove ili ce poceti i sa drugim nekorektnim temama, videcemo. U svakom slucaju, glupo je to sto rade.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Baš.

 

To znači da npr za neki bend može neko da napiše svuda po netu da su neonazi, oni su izbačeni iz lastove baze!

Pritom, kako određuju šta cenzurišu a šta ne... još će da im padne na pamet i da pola bm bendova poizbacuju zbog krvi, obrnutih krstova i pentagrama (mada većina prosečnog sveta ne pravi razliku ni između obrnutog i normalnog pentagrama), pa onda zbog naziva, ... :haha: a mogli bi da poizbacuju i sve umetnike koji prave 'konformističku' muziku, ali veruju u 'neprimereno' ... čari cenzure

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je taj slobodan novi svet i napredna civilizacija, svi mi imamo prava, dok radimo ono sto nam kazu da radimo. A sto vise ogranicavaju prava sve je veci otpor na drugoj strani. Ovim postupkom nece nista promeniti, to je samo licemerje koje je posebno karakteristicno za zapad.

Neka cenzurisu sve redom, samo mi daju vise razloga za mrznju prema celom svetu. :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A onda će neko od ovdašnjih da popizdi potpuno i da otvori jedan novi ug servis specijalno za te 'unwanted' bendove, i onda ćemo svi tamo da emigriramo i onda će ova tema da zamre (ili postane ko IM :haha:) a mi ćemo da otvorimo novu temu First.Fm i tamo da nastavimo prepisku o cenzurom prekinutom skroblovanju. Živeo yum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико сам ја приметио, није пуно бендова цензурисано, ја сам нашао да су цензурисани Der Stürmer, Landser, Stahlgewitter и то од скора, пре недељу дана их је без проблема отварао. Већина НС бендова (још увек) није цензурисанa.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико сам ја приметио, није пуно бендова цензурисано, ја сам нашао да су цензурисани Der Stürmer, Landser, Stahlgewitter и то од скора, пре недељу дана их је без проблема отварао. Већина НС бендова (још увек) није цензурисанa.

 

Pa ovo je verovatno tek pocetak, verujem da ce imati puno zabave cenzurisuci bendove u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико сам ја приметио, није пуно бендова цензурисано, ја сам нашао да су цензурисани Der Stürmer, Landser, Stahlgewitter и то од скора, пре недељу дана их је без проблема отварао. Већина НС бендова (још увек) није цензурисанa.

der sturmer stranica se otvara,ali za landser me ne cudi,oni se u nemackoj vode kao kriminalisticka grupacija i sva muzika im je zabranjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim ništa čudno u tome. Verovatno su dobijali kojekakve žalbe i tužbe kako podržavaju nacizam tako što dozvoljavaju da se ta muzika prikazuje, pa i sluša na sajtu.

Jbg, koliko god vama to smetalo, nacizam je zakonom zabranjen - šta se onda čudite što se nazi muzika cenzuriše?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ljudi slusaju u privatnosti nikoga ne bi trebalo da interesuje. I recimo neko slusa bend koji je nazi orijentisan, i skrobluje na last fm-u, po cemu on to siri nacisticku propagandu? Ko je te protiv ideologije neka gleda svoja posla, a ne da se zali kako mu to smeta, jer je to pre svega jadno. Niko tu ne podrzava nikakvu ideologiju slusajuci muziku. Ili treba onda zabraniti satanisticku, komunisticku, pagansku, hriscansku, islamsku muziku jer uvek je bilo i uvek ce biti neistomisljenika.

To sto je zakonom zabranjeno je druga stvar. Zabranjeno je i zrtvovati device, pa ljudi slusaju nekro blek metal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...