Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Hola better internet plugin za Chrome

 

Odes na play.spotify.com sa tim pluginom ukljucenim, ulogujes se na drzavu koju si registrovan. Meni je USA.

Pustis neku pesmu totalno random, samo da krene muzika.

Ugasis browser, upalis spotify app, ulogujes se i to je to. Sljakace ti 2 nedelje, pa opet.

http://adios-hola.org/

Share this post


Link to post
Share on other sites

okej, dajte onda preporuku za nešto što radi istu stvar bez problema

 

kad smo već kod toga, Spotify ne radi normalno neko vreme

pritisnem plej, skipuje pesme i onda pusti neku

npr, pustim Battery, program skipuje kroz ceo album i pusti tek Damage INC

 

nešto radi normalno, sinoć sam slušao Taake bez problema, ali uglavnom preskače na opisani način

Share this post


Link to post
Share on other sites

E desava se to i meni ponekad sa nekim bendovima. To je verovatno zato sto bendovi neke albume puste na spotify, i onda nakon nekog vremena ih sklone, ali ti ostanu pesme u plejlisti, i onda kada pustis on krene da trazi te pesme pa ih preskace dok ne dodje do prve koja radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ni ja ne vidim, ali izdavacke kuce vide, uglavnom je to sa tako nekim velikim bendovima koji imaju zajebane izdavace pa gledaju svaki dinar da uzmu. Spotify im nije bas isplativa opcija, zato daju po par pesama, a onda te teraju da kupis album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo izdavača je već povlačilo i vraćalo albume na Spotify, najpoznatiji onaj slučaj sa Century Media pre koju godinu kad su povukli ceo katalog jer su dobijali tek neku mizeriju od Spotify-a za streamovanje, no kasnije su opet vratili

 

sve je to kalkulacija, neko će da stavi za stream pa šta zaradi - zaradi, a neko smatra da će bolje zaraditi bez toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

E taj fazon, jedino sto radi je skrobler :haha:

 

Smesno mi je sto npr sto sa desktopa nikako ne mogu da udjem u last, ali sa tableta mogu i to iz 10. pokusaja kad bas imam vremena. Ipak volim da ispratim neku statistiku... no dobro ako se nikome to ne desava ocigledno sam zeznula nesto sa onim blockerima...

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

izgleda da je došao kraj logovanju na Spotify iz Srbije

ne mogu da se ulogujem od jutros, džabe Hola

 

 

edit: hm, neće sa UK IP, ali hoće sa US

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

radi normalno, ne znam što ne bi radio, sad većina ljudi ima 10-ku. čuo sam skoro od druga da mu se komp automatski apdejtovao sa 7-ice na 10-ku, iako nije to hteo.

 

i meni je delovalo krajnje glupo da ne radi na W10

 

verovatno je on nešto zajebao :haha:

 

btw, ne znam što kukate, odlična je desetka, šljaka sve kao sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...