Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

zaista, ova tema je pun pogodak u svakom smislu :pivopije:

И ја сам хтео то да напишем. :pivopije:

 

Инзаги нема технику, брзину, снагу, игру главом, јак шут, итд. али зна да стане на право место. Он не шутира лопту, она га погађа и у томе је разлика између њега и свих осталих играча. Не волим, али се увек смејем кад га видим, и то не подругљиво. Једноставно, он је краљ и тачка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje. Kao dete nisam propustala ni jedne nedelje pregled italijanske lige, tada su Crnogorci reemitovali emisiju Novantesimo minuto.

 

Za mene Filippo Inzaghi nikada nije bio kvalitetan igrac, znao je da postigne gol, isto kao i Darko Pancev i na terenu je bio krajnje bezobrazan i nista vise. Jedino sto i dalje ne mogu da razumem, kako je uspeo da bude sa svim tim prelepim zenama?

 

PS. sto se piva i fudbala tice, u mojoj kuci su zamenjene uloge: ja kao zensko gledam fudbal, dok muska strana voli pivo a o fudbalu nema pojma (dok ja pivo ne pijem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte ima u onoj temi o zanimljivostima Gilardinovo foliranje.Tek da vide ovi Zabari za koga navijaju.

 

Kako neko moze da navija za njih nije mi jasno?Koji je motiv?

 

 

legendo, prvo, uopstavanje je logicka greska. drugo, da to ne pita fan jedne argentine ciji su legendarni igraci maradona i mesi, mozda i ne bi bilo urnebesno smesno. pobogu covece, kako mozes da navijas za jebenu argentinu ciji igraci daju golove rukama? trece, u recenici ispred si napisao da je inzagi legenda, koji isto simulira. poenta: nemoj bre da lupas i da smaras :)

 

a za motiv sam napisao u svom prvom postu na ovoj temi, pa ako znas da citas procitaj.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inzagi daje smesne golove i on mi je cisto zanimljiv.Argentina ima par foliranata,ali su Italijani 1 000 000 puta gori.Mesi uopste nije toliki folirant koliko je slab(ima 1,75 i 70 kila ne ocekujes valjda da izgura Terija ili Ferdinanda).Jedini veliki folirant u sadasnjoj reprezentaciji je Maksi Rodrigez i on stvarno preteruje.Pogledaj Zanetija,Verona,Kambijasa,Kolocinija,Maskerana,Demikelisa...

 

U Italiji imamo Totija koji gazi protivnicke igrace dok su na zemlji,Gatuza koji se unosi u lice protivniku u lice kad pobedi(Milan-Salke pre par godina kad je poludeo pred Poulsenom),Gilardina koji pada u sesnaestercu posle 3 sekunde od starta,Kalco iz koga se skoro svake sezone neko izbaci zbog namestanja,stil igre:Daj gol pa ubaci jos 2 golmana(na zabarskom katanadjo) plus se stalno provlace na SP.

 

Argentina igra brz fudbal,ima tu igru kratkih pasova nikad se ne brane i ima smisla navijati za nih i gledati njihove utakmice.

 

 

A sto se tice Maradone Zabari nikad nece imati igraca koji je Maradoni do kolena.Pomenuo si gol rukom,sto nisi onaj kad predje ceo teren?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, care, ne moras meni da pricas da su argentinci kul i da igraju dobar fudbal i da bla bla bla bla, jer, pazi sad: bio sam ironican.

 

a i napisah u svom prvom postu na temi da su mi jedna od omiljenih reprezentacija, citas li ti te postove ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da je ovo ikome bitno.......

 

 

Obzirom da ste svi izdajnici. Muskarci i zene. I jebe vam se da uopste odradite ista za domovinu, ali mogli bi da serete do smaka sveta!

 

 

Neki od nas su cuvali vas san. Kako god da okrenete. Dpk ste vi imali 3-4 godine, i niste blage veze imali o Romi, Fiorentini, Laciju, Mancesterima, Arsenalu, Bajernu, Kelnu, Borusijama, Ujpest Dozi, Honvedu, Az 67 Alkmaar, Roda FC, Ajaksu, Fenordu (ne nije Fejenord, nego Fenord), i sve te vase totalne gluposti, mi smo navijali za nase Narode i Narodnosti.

 

I sram vas bilo, uopste....ako cujem da neko nije za bilo koji ex SFRJ tim, sto ce reci bracki slovenski, slavenski, tim, serem vam se u egzistenciju.

 

 

P.S. Uzgred, ko god nije sluzio vojni rok u bilo kojoj Armiji, apsolutno nema nikakvo pravo da repartira.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemure... You're a chickenshit. How's that you GAY BOY?

 

I resto ovih tvoji' pederasa...Hell On Earth i ta ekipa. Joj da mi je da se vidimo...Pogotovu sa pederasima... Ne znam sta bih dao, dvesta baka, samo picku da polupam ovim ciganima vizavi akcije.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

\I sram vas bilo, uopste....ako cujem da neko nije za bilo koji ex SFRJ tim, sto ce reci bracki slovenski, slavenski, tim, serem vam se u egzistenciju.

P.S. Uzgred, ko god nije sluzio vojni rok u bilo kojoj Armiji, apsolutno nema nikakvo pravo da repartira.

 

Nisam sluzio vojni rok,ali dokle god stoji cinjenica da sam 5 godina ziveo pod Hrvatskim bombama,dok je moj otac mogao da pogine od njihovih metaka na ratistu,dok su mom najboljem prijatelju drzali noz na vratu i pretili da ce zaklati "govno srpsko",serem ti se i na Hrvatsku reprezentaciju,na bratstvo i jedinstvo i na tvoju egzistenciju.

 

Jugo-nostalgicarska patetika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene Filippo Inzaghi nikada nije bio kvalitetan igrac, znao je da postigne gol, krajnje bezobrazan i nista vise. Jedino sto i dalje ne mogu da razumem, kako je uspeo da bude sa svim tim prelepim zenama?

''Добар глас се далеко чује'' :):mhihi:

 

Видим, спомињу се неки играчи - ко фолира, ко је пичкица тралала...''Принц од Рима'' је

највећа ђаница у историји фудбала...факат, тачкица , крај!

 

- Невезано за Блазијеву :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko stvorena za jednog prosecnog muskarca. :da:

Избаци ово просечног и добићеш одличан пост! :D:pivopije:

 

PS. sto se piva i fudbala tice, u mojoj kuci su zamenjene uloge: ja kao zensko gledam fudbal, dok muska strana voli pivo a o fudbalu nema pojma (dok ja pivo ne pijem).

Мушкарац, пије пиво, а не прати фудбал?

Е, јес` вала феномен! :) :) :)

 

@Geozee: Најбоље чешко пиво ако питаш Чеха је Гамбринус! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим, спомињу се неки играчи - ко фолира, ко је пичкица тралала...''Принц од Рима'' је

највећа ђаница у историји фудбала...факат, тачкица , крај!

 

i jedan od najvecih fudbalera u istoriji usput. a i to sto si napisao tu za njega nema bas neke preterane veze s mozgom btw... ali na kraju krajeva, kome puca prsluk...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sram vas bilo, uopste....ako cujem da neko nije za bilo koji ex SFRJ tim, sto ce reci bracki slovenski, slavenski, tim, serem vam se u egzistenciju.

Evo, Česi i Rusi su Sloveni :da:. Hrvati ionako kažu da oni nisu, već da su oni Goti :).

 

Мушкарац, пије пиво, а не прати фудбал?

Pa BRE, nisi znao čovječe da je inače poznato da u svim normalnim kućama muškarac prati fudbal, dok žena pije pivo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...