Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Inzagi daje smesne golove i on mi je cisto zanimljiv.Argentina ima par foliranata,ali su Italijani 1 000 000 puta gori.Mesi uopste nije toliki folirant koliko je slab(ima 1,75 i 70 kila ne ocekujes valjda da izgura Terija ili Ferdinanda).Jedini veliki folirant u sadasnjoj reprezentaciji je Maksi Rodrigez i on stvarno preteruje.Pogledaj Zanetija,Verona,Kambijasa,Kolocinija,Maskerana,Demikelisa...

 

 

А sto se tice Maradone Zabari nikad nece imati igraca koji je Maradoni do kolena.Pomenuo si gol rukom,sto nisi onaj kad predje ceo teren?

То што не може да изгура Терија и Фердинанда не значи да има право да даје голове рукама тимовима много слабијим од Барселоне. Једном је дао гол који је признат, а други пут је пребацио голмана руком, а онда дао гол главом, али га је судија видео. Треба га ишамарати, мамицу му малену.

 

Марадона је невероватно талентован, али и невиђено покварен човек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sluzio vojni rok,ali dokle god stoji cinjenica da sam 5 godina ziveo pod Hrvatskim bombama,dok je moj otac mogao da pogine od njihovih metaka na ratistu,dok su mom najboljem prijatelju drzali noz na vratu i pretili da ce zaklati "govno srpsko",serem ti se i na Hrvatsku reprezentaciju,na bratstvo i jedinstvo i na tvoju egzistenciju.

 

Jugo-nostalgicarska patetika.

 

Eto jos jednog razloga zasto ja mrzim jugo nostalgiju. U osnovnoj skoli kad sam bila, za razliku od onih starijih koji pamte pune stadione i nezaboravne tv prenose velikih utakmica, ja pamtim tv dnevnike i izvestaje o ubijenima, zaklanima i nestalima na ratistima.

Pamtim raspad YU repreyentacije, pamtim uspeh Crvene zvezde i to je u svemu jedina svetla tacka.

Pamtim kada je Danska umesto Jugoslavije otisla u Svedsku na EP i cuvam jos uvek geografski atlas u kojem sam od revolta izvrljala flomasterom celu mapu Svedske. Zajebite Faruka Hadzibegica, Zorana Vulica, Tomislava Ivkovica i Srecka Kataneca.

 

 

Видим, спомињу се неки играчи - ко фолира, ко је пичкица тралала...''Принц од Рима'' је

највећа ђаница у историји фудбала...факат, тачкица , крај!

 

- Невезано за Блазијеву :)

 

Mozda nije po stilu igre ono sto preferiram, ali posle Giuseppea Gianninija, ako se neko stariji seca to je onaj plejboj sto je igrao za Italiju 1990., Francesco Totti je jedini idol "Vucice" i pored Paola Maldinija mozda jedini vrhunski fudbaler koji je celog zivota ostao veran svom klubu. O njegovoj igri dovoljno govore i statistike.

 

 

Koja se to riba ne lozi na golgetere? :D

 

Gabrijel Batistuta svojevremeno je govorio da je osecaj kada postizes gol bolji od orgazma.

 

 

Evo, Česi i Rusi su Sloveni :da:. Hrvati ionako kažu da oni nisu, već da su oni Goti :).

 

 

Pa BRE, nisi znao čovječe da je inače poznato da u svim normalnim kućama muškarac prati fudbal, dok žena pije pivo ;)

 

Srbi su najmanje Sloveni od svih gore pomenutih i po nekim teorijama gentski su najblizi Jermenima. Pogledajte i sami sto smo svi plavooki i svetle puti.

 

Ух, ма добро је све док жена не бије мушкарца !!! :) :) :)

 

 

Ko kaze da nije tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Dersu legendo, apsolutno se slazem sa tobom :pivopije:

 

Inace bas si me sad podsetio, drugar skoro isao turisticki u Mostar i u muslimanskom delu kupio dres Veleza, ali onaj pravi VElez a ne Zrinjski koji nema veze sa Velezom, bas me podsetio na one stare dane kada je igrao Kodro, Kajtaz, Tuce, Vidakovic, Maslovar......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbi su najmanje Sloveni od svih gore pomenutih i po nekim teorijama gentski su najblizi Jermenima. Pogledajte i sami sto smo svi plavooki i svetle puti.

Kažu da 3/4 Evrope zapravo potiče od Jermena. Jermenija je prapostojbina ameba od kojih kasnije nastadoše i Srbi, nasuprot staroj teoriji koja je tvrdila da su prvo nastali Srbi pa amebe.

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, Česi i Rusi su Sloveni :da:. Hrvati ionako kažu da oni nisu, već da su oni Goti :).

Да, да! Ако су они Готи, ја сам Дјева Марија! :)

 

Ko kaze da nije tako?
No offence, али ако је тако, онда имаш тешку пи*ку у кући! :) :) :)

 

 

Kažu da 3/4 Evrope zapravo potiče od Jermena.

Испадоше Јермени - народ јебачки! :)

Само чекам неког генијалца да се надовеже причом: "Па,да зато су Турци и извршили геноцид над њима, да преузму примат и сл.!" :no::udri:

 

А што се фудбала тиче: "Сви на поље, сви на фудбал, да тренирате!" (поље=ливада) :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да! Ако су они Готи, ја сам Дјева Марија! :)

E moja djevo Marijo, vidiš li ti šta rade sa tvojom djecom?

 

Испадоше Јермени - народ јебачки! :)

Pa da, a ona jedna četvrtina je potekla od mješanja Maltežana i Maasaija :da:

 

 

U svakom slučaju, Češka samo čeka trenutak da povrati svoju zlatnu slavu sa sredine prošlog desetljeća :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao dete nisam propustala ni jedne nedelje pregled italijanske lige, tada su Crnogorci reemitovali emisiju Novantesimo minuto.

Је л то било недељом у 7 на другом? Ја сам то гледао 90их. Живео Роби Бађо, најбољи фудбалер ког сам гледао у животу! Марадону нисам...

 

Иначе, навијам за Италију, па Архентину и Уругвај и све могуће Африканце (Гоу Гини!!!)осим Камеруна и Нигерије, тренутно, и Арапа и увек против БЈР Македоније, Шпаније и Бразила... Навијао сам за браћу Блгаре док је играо Христо, сад везе немају...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam sluzio vojni rok,ali dokle god stoji cinjenica da sam 5 godina ziveo pod Hrvatskim bombama,dok je moj otac mogao da pogine od njihovih metaka na ratistu,dok su mom najboljem prijatelju drzali noz na vratu i pretili da ce zaklati "govno srpsko",serem ti se i na Hrvatsku reprezentaciju,na bratstvo i jedinstvo i na tvoju egzistenciju.

 

Jugo-nostalgicarska patetika.

 

Ja sam se, vidis, borio za tu patetiku. Oruzjem. Zaklali su mi Ustase onomad svu familiju po HrvaCkoj. Al' to su bili debili koljaci i naravno, dok njima ne oprastam, Hrvati kao tak'i nemaju nikak'e veze sa tim. To su kao nasi Cetnici koljaci. A fakat su i nasi Cetnici koljaci klali. Ono sto ti ne kapiras je da to nema blage veze sa zivotom. Moj pradeda je bio u Kraljevoj Gardi, general. Cetnici su bili Royal Guard. Ne koljaci, nego vitezovi. Onda je nekako ispalo da su Ravnogorci Cetnici... Nema veze sa zivotom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
ни ваши се нису прославили

срамота за све сем за играче подгоричке будућности

 

Nemam takve predrasude kada je reprezentacija u pitanju.To sto Sasa Ilic ne bi mogao da potrci ni da ga juri Godzila nema nikakve veze sa tim sto je igrao u Partizanu.

Od Smiljanica su bolji i Duljaj i Kovacevic.

 

Crna Gora - Norveska 3:1

 

Igor Burzanovic

Branko Boskovic

Radomir Djalovic

 

Rispekt za bracu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' ovaj Djalovic onaj sto je igrao za Zagreb?

 

Moram da napomenem da je Ivanovic bio pun pogodak.Ko bi se setio da stavi u startnu postavu coveka koji nije igrao od januara,decembra kad li je vec presao u Celsi.Samo Djukic.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao je za Zagreb, sad je u Rijeci, bio je najbolji strijelac prvenstva prošle sezone...

 

Norvežani nisu ništa pokazali, Kerju je dao gol jer se igrač ispred njega okliznuo i pao... Skroz su promijenili ekipu nakon kvalifikacija, a i vrijeme je bilo, svaki je imao po 35 godina, sad su ostali Kerju, Pedersen i Rise...

Mi igrali bez Vučinića i Jovetića, kao i bez pola odbrane i Pekovića(Majnc nije pustio svog kapitena) na sredini, a Simon izašao već na početku utakmice...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao je za Zagreb, sad je u Rijeci, bio je najbolji strijelac prvenstva prošle sezone...

 

Norvežani nisu ništa pokazali, Kerju je dao gol jer se igrač ispred njega okliznuo i pao... Skroz su promijenili ekipu nakon kvalifikacija, a i vrijeme je bilo, svaki je imao po 35 godina, sad su ostali Kerju, Pedersen i Rise...

Mi igrali bez Vučinića i Jovetića, kao i bez pola odbrane i Pekovića(Majnc nije pustio svog kapitena) na sredini, a Simon izašao već na početku utakmice...

 

 

Pobediste sa drugim timom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Smiljanica su bolji i Duljaj i Kovacevic.

 

Ne da je Duljaj bolji od Smiljanića, nego je naš najbolji igrač.

Možda ne ume s loptom, nije kreativan, ne ume da šutne na gol, ali ima agiliti 99 :) .

 

Moram da napomenem da je Ivanovic bio pun pogodak.

 

eh, odavno ja to pričam, nego Klemente nije hteo da me sluša :)

 

e da, možda grešim, ali mislim da sam se zajeb'o što sam se obradovao kad sam čuo da se vratio Saša Ilić...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne da je Duljaj bolji od Smiljanića, nego je naš najbolji igrač.

 

e jebiga sad, dobar je (bolji do smiljanica sigurno, bar za sad) ali ne treba preterivati, ipak nije standardan u sahtjoru.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...