Jump to content

Doom


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Vreme je za edukaciju, i da osvežiš svoje izlapelo sećanje. Doom je hvaljen od strane igrača, modera i kritičara.

 

Ne očekujem čuda od rimejka, ovih nekoliko gejmplej klipova što su se pojavili (Conan Show, putem raznih sajtova za igre) deluju pristojno. Samo neka bude zabavna. To je jedino geslo kojim trebaju da se vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da si nostalgičar, ništa ti novo ne valja, voleo bi da se vratiš u prošlost, ali ne mere, samo nihilizam te može spasiti. :wub:

 

Mora i FPS nešto novo da isporuči, ne može uvek ista forica da se gura, napredak se dešava povremen.

 

Ima dobrih naslova, Far Cry (ogroman prostor, sloboda, razna oružja, priča) i Dishonored (bolje od novog Thiefa, RPG elementi, dizajn nivoa i likova) i ne zaboravimo Portal serijal. Očigledno da nema ništa od toga dok Valve ne izbaci novi naslov. :haha:

 

Konzole nisu krive za greške programera i timova koji ne idu u korak sa vremenima i idejama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam kako uspevaš tako retardirane zaključke da donosiš.

neki kvalitetan old ckul fps (forma pucačina 90ih je savršena) ne mora da isključuje inovacije na drugim poljima.

 

portal jeste inovativan, al nema mnogo veze sa FPSom.

Far Cry je fundamentalno polupan u drugoj polovini.

Dishonored je odlična igra. Ne kao Deus Ex veličina, ali odlična.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao što i ti imaš potrebu da se iskenjaš u svakom postu i ne pustiš vodu za sobom. Poradi malo na tome.

 

Ima ih i na konzolama, Killzone i Resistance serijali su dobro u toj klasičnoj formi, plus imaju inovativna oružja i pričice, e sada što nisi imao prilike ili jednostavno ne želiš da probaš, to je tvoj problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno sam jedini na forumu kojeg zanimaju klipovi o istoriji ID-a, a sve sam živo odavno pogledao, pročitao.

đaba truda, moj vodovode.

 

svakako bih preporuči osvima koji nisu da instaliraju brutal doom 2.0 i vide koliko je to superiorno u odnosu na aktuelne šutere.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala, od kako nema Raven Software-a nema vise pravih pucacina. Secam se, poslednje sto su izdali je bio Singularity, i jebote, koliko je ta igra bila bolja standardna pucacina od bilo cega sto je i tad bilo dostupno, a kamoli danas. Da ne pricam da niko zivi ni ne pomislja da napravi igricu kao Hexen II, ili Thief (onaj reboot je klasicna call of duty-zacija zato je i popljuvan). Kurton, mozda nekome padne napamet kao sa top down rpg-ovima da krene od kickstartera, posto je definitivno takvim igricama danas odzvonilo pored Far Cry-eva, Call of Duty-ja Battlefieldova i slicno.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...