Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

I svi ti sapmoni su sviranje kurcu i fora da se ljudi navuku i kupe ih-opadanje/proredjivanje kose je genetska stvar i tu nista nece pomoci-koristio sam nekoliko tih preparata i nijedan mi nije pomogao ;)

Kad oćelaviš jedino što pomaže je "panjković akademija".:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svi ti sapmoni su sviranje kurcu i fora da se ljudi navuku i kupe ih-opadanje/proredjivanje kose je genetska stvar i tu nista nece pomoci-koristio sam nekoliko tih preparata i nijedan mi nije pomogao ;)

 

Hm, jeste genetika presudna stvar, ali ti samponima i preparatima mozes da usporis proces, evo ja od kako koristim Vichy protiv opadanja kose cisto preventive radi, u toku kupanja mi opadne 2-3 dlake bukvalno, a pre je bila puna saka....tako da cu ga korsititi dokle god imam kose :-) prezadovoljan sam i svima bi ga preporucio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, jeste genetika presudna stvar, ali ti samponima i preparatima mozes da usporis proces, evo ja od kako koristim Vichy protiv opadanja kose cisto preventive radi, u toku kupanja mi opadne 2-3 dlake bukvalno, a pre je bila puna saka....tako da cu ga korsititi dokle god imam kose :-) prezadovoljan sam i svima bi ga preporucio....

 

Di to ima da se pazari i pošto košta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzo se potrose sva ta mala pakovanja...i moj je pri kraju, mada ne verujem da cu ga ponovo kupiti, jer sam uzela nesto iz Alter Ego kolekcije koju je neko preporucio ovde, a u mom kraju su otvorili prodavnicu (UniTech, u BG Ustanicka 65 http://www.alteregoitaly.com/# ).Inace, po farmaceutskoj analizi Foltene je sampon koji ne moze doprineti sad da kosa od njega pocne da buja, ali zato ne moze da steti, pa je u tome njegova korist.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кратка коса је екстра, много ми се свиђа и има да је задржим и после војске сигурно..па је можда пустим опет кад оматорим.

 

Драго ми је да си то сконтао.

Дуге косе сам се ратосиљао још 2004. године ... и немам намеру икада више да је пуштам. :da:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

viš' to bih mogla da probam.

baš sam stukla ovaj foltene, i naravno zaboravila danas da kupim drugi. još sutra mogu da se provučem :) sad ću da upišem u telefon da me podseti :)

 

thx 4 the tip

 

obavezno probaj,odlican je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кратка коса је екстра, много ми се свиђа и има да је задржим и после војске сигурно..па је можда пустим опет кад оматорим.

 

jedva se naterah prošlog marta da počnem da puštam ponovo. ma zahtevno je strašno. mada mi ne pada teško toliko videćemo kad poraste još :)

 

kako reče moj ćale "duga kosa, kratka pamet". blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...