Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

неко је питао за наелектрисање косе.

 

метални рајф, жица П/Ф 4мм2, поцинкована трака

 

жицу омотати око рајфа и пустити да природно пада целом висином тела. потребно је око 5м жице. око себе ископати шанац у пречнику 3.5м, дубине око 0.5м и у њега положити поцинковану траку.

повезати жицу са рајфа и поцинковану траку. поцинковану траку затрпати и редовно заливати.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se malo zajebavao , u sustini ne verujem da ista moze da povrati kosu , jer ne znam nikoga kome je nesto pomoglo . Moj burazer je isao i na testiranja , koristio preporucene stvari , ampule , kurce , cuda , muda i naravno nista . Ja sam jedno vreme koristio pilovit , on je na bazi 2%-tnog minoxidila , ali nesto i nisam primetio rezultate . Sada mi dosta slabije opada kosa nego pre (citaj batalio sam duge veze) , ali nervira me sto moram na 25-30 dana da se sisam jer mi je na temenu redja kosa nego sa strane , pa izgleda onako ko da sam se zapustio :)

Jel zna neko stvarno muskarca kome je nesto pomoglo da mu kosa opet normalno raste ili barem da vise ne opada ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licno tvrdim da postoje preparati koji mogu od potpune celavosti da prekriju glavu kosom skroz. Da nova kosa izraste i sve. Moj ujak je to koristio, sa 30 godina mu je pocela kosa naglo opadati, do trenutka kada je skroz opala, bukvalno ocelavio. Onda je u Svajcarskoj, posto tamo zivi vec 20-30 godina (ne znam tacno) kupovao kod nekih lekara neke ampule koje su bile pakleno skupe doduse, ali su uradile posao. Za 6-7 meseci upotrebe se vratila kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nervira me sto moram na 25-30 dana da se sisam jer mi je na temenu redja kosa nego sa strane , pa izgleda onako ko da sam se zapustio :)

Ja imam kosu svuda, pa se nerviram kada izgleda kao da sam se zapustio posle samo tri nedelje. :haha:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi put pustam kosu.Prvi put sam krenuo da je pustam na pocetku 7. razreda a osisao na kraju 8. zbog drugarica.Kao ajde matura pa osisajte se(svi u odeljenju smo imali dugu kosu) nama za ljubav bla,bla.Zajebale su me.I ja nasao da slusam folkerke.

 

 

Sta da uradim da mi se kosa ne masti ovako brzo?Moram da je perem svaki dan a to smara.

 

:haha:

 

jes matoro, al ono.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam razumela sto vama celavost predstavlja problem. Iovako se pola muskaraca namerno tako šiša.

Realno, kada budem počeo da ćelavim, biće ili kratko šišanje ili nešto ludo dirigentsko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da preporucim ovu kremu/gumu za kosu. Odlicna je, ima jako drzanje, a kosa nije stvrdnuta i dosta prirodno izgleda.

http://www.lorealparis.rs/oblikovanje-kose/oblikovanje-kose-muskarci/studio-line-effets-speciaux/remix-pate-fibre-texturisante.aspx

 

....Mada sada nesto razmisljam zasto uopste ostavljam ovaj post na forumu, ko da neko uopste oblikuje kosu ovde, ali evo ne moze da skodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jako ruzno kada likovi insistiraju na staroj frizuri a odavno poceli da gube kosu. Sve ostalo deluje jadno. Ajde nadjite neku sliku na kojoj je lik procelav sa ostatkom normlane duzine i da je to dobro. Ajde cikam vas :haha: Zalisci se ne racunaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam razumela sto vama celavost predstavlja problem. Iovako se pola muskaraca namerno tako šiša.

Pa i nije neki problem , jebe mi se u sustini , ali kazem da mi smeta sto moram da idem kod frizera svakih dvadesetak dana , em se ne isplati em me mrzi do jaja .

Masinica mi ne igra neku ulogu jer nisam jos toliko opusteo na vugliji da se sisam ko robijas :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...