Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

  • 2 months later...

Danas su mi i keva i nana potvrdile, nikada u zivotu mi kosa nije bila gusca i jaca. Ne znam u cemu je stos. I pre dve godine he bila serija izbrijavanja glavudze celo leto pa kosa nije bila ovakva. Proslo je mesec i po dana od proslog talasa izbrijavanja i kosa je fantasticna. Prosto mi zao da se farbam. Mozda je momenat da vidim kakve je boje kad poraste :haha:

U medjuvremenu patnja dok ne poraste do usiju :no: i raste na gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e ovako

pustam je 2 godine, ali tek posle godinu i recimo 3 meseca sam otisao kod frizera, do tad je bio tarzan stajl

zato sad imam dosta iskrzalih, tankih krajeva celom duzinom kose, cak i do glave ode

i nesto se mislim

ne bih to ali ako ce biti zdravija da lepo olindram do glave i krenem opet da pustam, uz redovno odrzavanje ili nema potrebe za tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a znam to ali volim je ko dete bre

al nije toliko ni to sto je trenutno ostecena, vec strahujem da to ne postane trajno, odnosno sta ako se dlaka razdvoji do korena?

i jel normalno da su mi dlake razlicite debljine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ti nikad nece porasti

ne ores njivu kosom pa da ostecuje toliko za mesec dana, shishaj se bar na tri

Prođu nekad dva meseca, pa ne liči ni na šta. :bigblue: Krajevi budu svetliji nego koren i baš je ružno.

Skrati mi možda pola koliko izraste za tih mesec i po, pa opet napreduje. A onda pomislim kolika bi mi kosa bila da se šišam na par meseci i dođe mi da se ubijem. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oće

izgledaćeš ko šugav sa oštećenom kosom

 

samo ti lepo idi kod ŽENSKOG frizera i reci da ti skine sve rascvetalo, prežali gubitak i onda puštaj ko čovek

i nemoj ko neki seljoberi ovde da ne veruješ u maske za kosu i regeneratore, naročito leti i zimi kad je sneg, tad se kosa najviše oštećuje

 

kad farbam kosu, šišam se na tipa 4 do 6 meseci, kad se ne farbam mogu i na godinu dana, neće se oštetiti, koristim ulja i pakovanja za kosu

 

a debljina vlasi zavisi od genetike, ali i od ishrane.

 

@ Yv

ja tebi ne verujem, jebiga :)

nemoguce je da se kos atoliko sjebava za mesec dana, naro;ito na krajevima

uzmi neka pakovanja i sranja

ili, promeni frizera

mo\da ti tanji krajeve kad te shisha pa ti se zato tako brzo sjebu

 

niko ne moze da me ubedi da treba da se shisha na mesec dana, nema teorije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...