Jump to content

Cveće u kući i bašti


Zen

Recommended Posts

  • 1 month later...

Pozivam Zen kao pejzaznog arhitektu of metal.

 

Sta da stavim na terasu? Imam jednu veeeeliku saksiju a htela bih neko mini drvo. Moze i da ne cveta samo mi neki zelenis treba da napravi atmosferu. Nesto sto lako opstaje. Terasa mi je istocne ekspozicije znaci jako sunce pre podne pa do 13h od prilike nakon cega zadje za zgradu. Zasticena je od vetra. Imam opciju da unesem saksiju u ulaz koji ima svetlarnik za preko zime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjala sam ih po onim sajmovima cveca sto budu po gradu, tipa u parkicu kod skca ili trg nikole pasica, rako da ono, rasadnici.

Za sadnju ne znam, al verujem da mozes kadgod da je zasadis.

Japanac je lep i zeleni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bio je sajam cveca na trgu kdo nikole pasica i u parkicu kod skca, ne znam da li jos uvek treja

uvek ima neka fina gospoja koja je rada da te posavetuje i uvali gomilu cveca :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam katalog kod kuce ali sam mislila ako neko ima predlog da ne lupam glavu oko toga :)

prosle godine sam posadila prvu roze pampas travu, bas me zanima da l ce se primiti. imam tri vec u onoj standard krem boji, tj ovu desnu

http://3.bp.blogspot.com/-I27gQgFK8SQ/U_8qw-qAvZI/AAAAAAAABHs/V1DJ23gmTCQ/s1600/PAMPAS_TRAVA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...