Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Najbolje je bilo Partizanovo jaje, brat i ja smo pojeli bar 400 komada dok nismo skupili sve sličice, al' smo dobili samo potpise igrača (Lukovski, Tomašević, Brkić, Koturović, Berić, Radošević, trener Muta Nikolić...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je bilo Partizanovo jaje, brat i ja smo pojeli bar 400 komada dok nismo skupili sve sličice, al' smo dobili samo potpise igrača (Lukovski, Tomašević, Brkić, Koturović, Berić, Radošević, trener Muta Nikolić...).

 

После је дош'о Киме Богојевић на место Мутавог. Најјача ''Фајнал фор'' екипа. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te zajebancije poput Gricka, ribica, pereca, grisina nikad nisam baš voljela.

Štarkov smoki, čips s vremena na vrijeme (pogotovo kad ga umačem u gvakamole sos) i to je to.

 

Ali, prije neki dan sam probala neku pastu od pistaća i badema sa orasima, malo podsjeća na marcipan i fantastično je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

k'o klinac sam sa drugarima stalno visio ispred radnje...zdrali smo onih starkovih cokoladica sa rumom...bio tada i svit,samo sto je bio skup ko kertridz za segu...uglavnom,zdrali smo dok se ne izvrnemo...zdrao se i onaj flips...ono cudo sto smo zvali "veliki smoki"...uglavnom,jedino se od mog detinjstva promenilo to sto su ukinuli cokoladicu sa rumom...al u nasim zivotima se pojavio artikal pivo...i dalje sa drugarima visim ispred radnje dok se ne izvrnemo...i opet smo poceli da hasamo"velikog smokija"...bilo lepo,vuce,hladno...stoji nam maksimalno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zumance + shecer :haha:

Ja sam kao mali jednom imao trovanje od toga.

Keva je običavala meni i burazeru da umuti (ručno, kašičicom) žumance sa šećerom.

Ali moj organizam nije to podneo... ne mogu živo jaje da jedem.

Verovatno i to jaje nije bilo dobro, pa zbog toga... svejedno, posle tog mog trovanja nikada više nismo to jeli. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...