Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

  • 1 month later...

Onda verovatno nisi bio u Španiji :haha: ovde ima gomila malih čipsara koje prave tako dobar čips da ti posle jedne kesice ne pada na pamet da kupuješ to fabričko smeće tipa marbo, lazs i ostalo što ide u masovnu proizvodnju :da:

Odlicno, uz to i https://www.google.com/search?q=turron+de+chocolate&espv=2&biw=1920&bih=1075&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=x4s5VO33AYOM7Ab6ioCwAg&ved=0CAYQ_AUoAQ nema sanse da ne dobijem dijabetes sl. put :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo tako, super je kad pomesas mlevenu Plazmu s malo putera, sipas u ciniju, ispritiskas da bude kao kora, prelijes pudingom s ukusom pavlake :da: Ako si lud dodas jos Plazme preko, bucnes ciniju u vecu ciniju s ledom i vodom, bude ohladjeno za par minuta, mozes odma da se utovis :mhihi:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da zivim bez slatkisa i grickalica.

Volim sve grickalice a od slatkisa ne volim vocne cokolade,torte itd.

 

Omiljeni su mi pistaci,bademi i tulumbe.

Najbolje cokolade-Milka sa jogurtom,Nestle stracatela,Dorina sa keksom.

Kolac-tulumba definitivno.

Grickalice-bademi,pistaci i tako to.

Od voca breskve i lubenice.

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste li probale ovu mozda? Ja jednom i ne planiram vise :haha: 70% je moja mera

product_9557_large.jpg

 

Takve pa i one od 92-5% mi donose moji gastarbajteri iz svice ... I sve sa nekom pricom "dobro za srce", jer ih tamo loze da je mnogo dobro :haha: Ja im kazem, sledeci put, mlecnu debelu, da ne mozes da je polomis, od kilo, pa da pricamo. Mojne mi prodajete ove price

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i pudig tobože sa stevijom, nije skup, možda probam.

 

Ovih dana često pravim sledeći šejk: mleko, babane, jabuke, suvo grožđe i med , baš je ukusno, može recimo i malo plazme ali meni je i bez toga premedeno.

 

Sutlijaš obožavam, e sutra ću pirinač da stavim u taj šejk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banana, šaka voća (borovnice, višnje, maline... šta ima u zamrzivaču), kašika seckanog ili mlevenog lana, mleko, cimet (med uglavnom ne treba).

Ako služi kao doručak, može i kašika ovsenih. Ako ima, može i loma badema/oraha/lešnika.

Sve to u seckalicu i drrrrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...