Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Bila večeras da uzmem, md izvrteo 5 km više jer je neprestano omašivao skretanja :haha: smrrrzli se po vetru od parkinga do Roggenart-a i nazad - "nema, prodali smo sve". He was like "e sad ću da te zadavim" :haha:

FFUUUU

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

440104901l.gif

 

Jes da ima samo 4 oblaka u pakovanju, ali ukus perverzia...inace vise volim slano/kiselo/ljuto od slatkog, dovoljna mi bananica da se zasladim...ali bih ovog na kilo mogao da jedem...neki specifican ukus koi te nagoni na jos, ne osetih to davno za nekim drugim slatkisem droolsmiley.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1781980_10202964141005357_1549386161_n.jpg

 

nemam pojma šta je, ali majko mila...

 

sad mi ortakinja poslala kako doći do toga, pa ako je neko zainteresovan da proba:

 

Uzmeš kolač tipa "Domaćica", znači nešto okruglo a da nije kreker, napraviš fil od slatke pavlake i vajtkrema, dodaš voće, staviš kremfiks da se stvrdne ili ostaviš u frizu. Nafiluješ šta god da si okruglo našao u prodavnici i umočiš u koju god čokoladu hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probala konacno, malo je neocekivano skupo (260) ali ukus... Opravdana sva ocekivanja :D

 

Gde si kupila, tezga ili prodavnica? Skupo za tezgu

Ja baš gledao juče kod nekog što ima sve od kindera, samo nosoroge nema ):

 

n5029c13d83ca8.jpg

Želim sveeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko probao ovo?

 

p1130247.jpg

 

Fora je u tome što između keksova nije krem, već prava mlečna čokolada. Vrhunska stvar. Ima i verzija sa čokoladnim keksom i belom čokoladom između.... Njam, njam, njam. Naravno, nema kod nas da se kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

440104901l.gif

 

Jes da ima samo 4 oblaka u pakovanju, ali ukus perverzia...inace vise volim slano/kiselo/ljuto od slatkog, dovoljna mi bananica da se zasladim...ali bih ovog na kilo mogao da jedem...neki specifican ukus koi te nagoni na jos, ne osetih to davno za nekim drugim slatkisem droolsmiley.gif

 

Најјача ствар убедљиво, исти случај, чим отворим нестане.

 

Ових дана сам се на Сникерс навукао поново. :rockdevil:

Сникерс>Марс>Твикс>Баунти

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...