Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

na Zvezdari je postojala fenomenalna picerija

ali lik je pobegao

 

lokalni likovi su mu pre nekoliko godina slomili ruku, pa je otad morao da im daje picu za džabe (kao što FK Sledeća sezona radi u derbijima)

 

utekao je početkom ove ili krajem prošle godine, ne znam tačno

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednom narucio picu u piceriji Beograd sa usoljenim sardelama. Bilo ih 12 komada poredjanih u krug. Pojeo sam 5,5 sardela i popio sve sto su imali u frizideru i nista mi nije pomoglo da se u zivot vratim. So mi u zivot usla. Ortak pojeo 3 i hteo da umre. Sutradan smo obojica imali temperaturu 39 i tako nas drzalo nedelju dana. Taj slani ukus i dan danas osetim svaki put kada se toga setim. Odvratno totalno. Jedina hrana od koje mi se i bukvalno slosilo.

Pa i trebao si da umreš kad naručuješ picu sa sardinom.

Ej koliki pacijent moraš biti da naručuješ picu sa ananasom, bananama, sardinom ili tunom ?

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i trebao si da umreš kad naručuješ picu sa sardinom.

Ej koliki pacijent moraš biti da naručuješ picu sa ananasom, bananama, sardinom ili tunom ?

 

Pa doso mlad i zelen u Beograd ko onaj mladic u filmu Ortaci pa hteo sve da probam. Cak i to sranje sa sardelama. Zivelo se bahato, imalo se para. Na Novom Beogradu jedna nasa glumica mi od najveceg dilera uzme kilo gandze po smesnoj ceni, a ja to preprodam u mome rodnom selu i zarada petostruka plus pusim dzabe. Bila dobra vremena. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bio Bane. Bio je to brat Marko za koga su radili svi novobeogradski dileri. Ova glumica mu bila ortakinja, a meni seks kombinacija. Jos kada sam cuo za koliko kesa njoj daje da kupi dzidzu ja je zavoleo odma. :mhihi::wub:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno gumice. Nisam lud svakako. Dobra picka boze sacuvaj, ali pamet u glavu uvek. Nije doduse imala nista jer sam video da je isla u kozno-polnu i radila sveobuhvatne testove jednom godisnje. Mnogo tipova je vrtela oko prsta tada, a i neke uticajnije ljude. Ja sam joj bio ortak za travu i jebacinu. Sta student jos moze da pozeli u Beogradu? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace sto se tice glumica videh bas skorije sta rade ove nase kako poznate tako i one manje poznate. Eskort dame i jebacina na nivou. Hehehe!!! Lik doveo kod mene na gajbu jednu glumicu koju necu imenovati kao poslovnu pratnju. Naravno bio je i neki sastanak pre toga, a ona mu kao riba. Taj devojku nikada nije imao, ali ima nekoliko desetina miliona evra na racunu. Svakih nedelju dana menja devojke koje ga prate. Meni bila smesna kada sam je pitao kako u zivotu i slicno. Zbunjena skroz. Nova u poslu vidi se. :mhihi:

 

U raljama života... Je l' se dobro pogazala ta Marija Karan, nije zimogrožljiva?

 

Jedna od boljih u krevetu koje sam imao. Stvarno tigrica. Onakve se retko radjaju. Sve zna, hoce i moze. Od nje sam cak i ja mnogo naucio. Nije me sramota da priznam. :bigblue: Stalno vodala sa sobom neke ribe sto su zavrsile japanski jezik i knjizevnost pa su se neki Japancici stalno muvali tu negde u blizini.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj devojku nikada nije imao, ali ima nekoliko desetina miliona evra na racunu.

 

Brate, aj ga reketiramo. Imaćemo za kilo eurokrema i dnevnu dozu čokolade ''Najlepše želje''. Svaki dan. Do kraja života...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate nije lako to kada je vec podmazao mafiju kao i pola drzavnog vrha kako prosle garniture tako i sadasnje. Taj je trenutno nedodirljiv. Ja ga cenim i postujem takodje jer je covek inace doktor nauka i cenjeni strucnjak na polju ekonomije. Poznavajuci njega i znajuci sta on sve radi imam mnogo bolju sliku o tome kako nasa drzava funkcionise od vecine ljudi. Zaposlio pola zena likova iz vrha policije i BIA-e i to ti je reket za drzavu uz jos mnogobrojne usluge koje im cini. Zato on ima pristup celom aparatu policije. Na primer samo pozove telefonom i kaze prisluskujte taj i taj broj. Sve dobije lepo snimljeno jos u toku dana. :mhihi: Cuo i video svojim ocima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...