Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Stvar ukusa ali njihova cokolada je nekvalitetna i na papiru i ovako kad imas osetljivije culo ukusa.

Da bi bila dobra mora imati puno kakao praha i kakao putera a ne surutku, margarin i ostala sranja.

SL coko keks ne znam dal postoji gori. Plus svi koji hoce da ostanu jeftini trpaju tonu secera jer uz njega ne osecas najbolje nijanse arome.

Slazem se sa Mission Vao kada jecokolada u pitanju. Pre nego stavis nesto u usta, pomirisi, kod dobre cokolade na osnovu mirisa vec znas na cemu si, kod lose ne osecas miris kakaa vec hemiju.

 

Хтео сам да напишем како ме просто боли курац за такозвани "квалитет чоколаде " , и како не једем слаткише као неки дегустатор евалуатор, већ да бих угасио лудачку потребу за шећером.

Ал ево Леми је то објаснио на свој начин :haha:

Ajd ne serite.

 

Ako ste toliko osetljivi jedite belgijske izvorne koje kostaju bogaoca.

 

A osetljivi ste kurac,proseravate se.

 

Garant ste svi Megadens PR menadzeri.

 

 

 

 

 

ima i na komad a ima i od 4 komada pakovanja i nisu skupe

 

 

У којој продавници их узимаш ?

Доле код мене са времена на време видим камион "Твојих 5 минута" како доставља ствари ( вероватно сваког јутра ), мада нисам регистровао те крофне у мојој продавници ... А обожавам крофне са кремом. :wub:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko novaca?

 

Meni kad se jedu krofne, odem u Mek. Odlične su.

oko 30 dinara komad

Хтео сам да напишем како ме просто боли курац за такозвани "квалитет чоколаде " , и како не једем слаткише као неки дегустатор евалуатор, већ да бих угасио лудачку потребу за шећером.

Ал ево Леми је то објаснио на свој начин :haha:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У којој продавници их узимаш ?

Доле код мене са времена на време видим камион "Твојих 5 минута" како доставља ствари ( вероватно сваког јутра ), мада нисам регистровао те крофне у мојој продавници ... А обожавам крофне са кремом. :wub:

u maksiju ili kod Gasica

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i na komad a ima i od 4 komada pakovanja i nisu skupe

 

Nikada nisam naleteo na paklu od 4 komada.Ovde kod nas ima samo 2 komada.

 

Nema krofna bara nigde, i meni nedostaje..

 

Kod nas je bio pre 2-3 godine krofna bar,propao za par meseci.

 

Budale,naplacivale krofnu 150-200 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, i ja požderah jednu teglu takvog u poslednjih par dana. Sa sve komadićima smokvi. Mnogo dobro. Al' mi je ipak domaći od kajsija i dalje neprejebiv.

Edited by B@K@
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...