Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

Moje macke se uvaljaju u mog caleta, a on se folira da ih ne voli. Mnogo smesno, Šapa samo sedne kod njega u krilo a on je ignorise. Muahaha

 

Pravila su sledeca, macke vole:

 

a ) kontrast

Ako je macka bela, nacice crnu esarpu, i obrnuto. Pravilo vazi za sve boje macaka, pre posete konsultovati spektar boja.

 

b ) ljude koji ne vole macke

Ako na gajbu dodje deset ljudi od kojih se jedan plasi macaka jasno je sta sledi.

 

Al ozbiljno. Trebalo bi da munem neku ponjavu na gajbu, komsije ispod smo unesrecili nacisto zveckama, kockama i sl. Priivremeno samo dok ne izraste iz te faze.

 

Postoji li neka traka za lepljenje na parket a da ne ubije parket???

 

Gde da trazim da izgleda lepo, da je jeftino a kvalitet - nek traje 6 meseci.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaju ni sta je, a rasipaju se.

 

Tepih i macke, ja ne znam kako. Zen, jesi zalepila tepih za parket i ofarbala ga u boju macke??

Jok, pritisnula ga stocicem :mhihi: dovoljno je mali da ga ovaj relativno drzi u mestu

i svetao je, a macak zut, tako da nije toliko strashno

onaj mali u spavacoj zato leti preko cele sobe

 

probaj da kupis onu dvostrano lepljivu traku, sad, ne znam koliko ce da drzu,a li moj cjale time lepi itison kod sebe u hodniku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje macke se uvaljaju u mog caleta, a on se folira da ih ne voli. Mnogo smesno, Šapa samo sedne kod njega u krilo a on je ignorise. Muahaha

 

b ) ljude koji ne vole macke

Ako na gajbu dodje deset ljudi od kojih se jedan plasi macaka jasno je sta sledi.

To je zato što ljudi skreću pogled od mačaka, a to kod njih znači nešto drugo. Kada vas mačka pogleda u oči i lenjo skrene pogled, znači da vam veruje i ne oseća pretnju i time daje do znanja da vas ne drži na oku, jer ste prijatelj. Ljudi se ponašaju po svojim pravilima i postignu suprotan efekat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje macke se uvaljaju u mog caleta, a on se folira da ih ne voli. Mnogo smesno, Šapa samo sedne kod njega u krilo a on je ignorise. Muahaha

 

Pravila su sledeca, macke vole:

 

a ) kontrast

Ako je macka bela, nacice crnu esarpu, i obrnuto. Pravilo vazi za sve boje macaka, pre posete konsultovati spektar boja.

 

b ) ljude koji ne vole macke

Ako na gajbu dodje deset ljudi od kojih se jedan plasi macaka jasno je sta sledi.

 

 

Macor je crno-beli i debeljuca lenja a esarpa plava a kaput maslinasto zeleni, nidje veze :haha:

 

Generalno nemam trip od macaka sta vise volim sve zivotinje mada vise gotivim pse :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Mačko, imaš u galeriji podova onaj tanki (eto, jedina mana mu što ne izoluje zvuk tako dobro kao fluffy tepih) detinji itison sa nacrtanim ulicama, kućicama, kolcima, drvcima itd.

Izreži na meru, zalepi, pa potrajaće za toliko

Mada imaćeš cirkus u dnevnoj (još veći) :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macor je crno-beli i debeljuca lenja a esarpa plava a kaput maslinasto zeleni, nidje veze :haha:

 

Generalno nemam trip od macaka sta vise volim sve zivotinje mada vise gotivim pse :da:

 

Crno bele macke su posebna sorta, zapravo poreklom su sa Neptuna, mada to dobro kriju. Zbog svojih sposobnosti ostavljanja dlaka vidljivih na prakticno svim povrsinama veoma je izvesno da ce brzo zavladati svetom.

 

Kako se neko plaši mačaka?

Ima i tih ljudi?

 

Da znas da ima, i ja sam bila zbunjena.

 

To je zato što ljudi skreću pogled od mačaka, a to kod njih znači nešto drugo. Kada vas mačka pogleda u oči i lenjo skrene pogled, znači da vam veruje i ne oseća pretnju i time daje do znanja da vas ne drži na oku, jer ste prijatelj. Ljudi se ponašaju po svojim pravilima i postignu suprotan efekat.

 

Ili macke samo zele da tako mislimo? 3606388844.gif

 

E Mačko, imaš u galeriji podova onaj tanki (eto, jedina mana mu što ne izoluje zvuk tako dobro kao fluffy tepih) detinji itison sa nacrtanim ulicama, kućicama, kolcima, drvcima itd.

Izreži na meru, zalepi, pa potrajaće za toliko

Mada imaćeš cirkus u dnevnoj (još veći) :haha:

 

Joooj neeee jos psihodelije... U fazonu sam nesto jednobojno ili dvobojno max. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, jedini strah koji i dalje nemam je strah od krznenih životinja

 

Nekako mi nije jasno što se ljudi plaše mačaka, pasa, zečeva, krava i tako toga

 

Žabe, bube, ribe, ptice i ti andrmolji su way strašniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripuju se ljudi svega i svacega. Moja baba npr se plasi ptica. Bila jedna koja je svila gnezdo kod njenog prozora (kako to biva), i gledala je, i ona se kune..imala je zle oci.

Ok, baba...

 

Ne znam, ja se plasim buba. A kad pogledas pre macka ili pas mogu da te povrede nego buba svaba, jelte, pa ipak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff

Proslog leta u po noci ulete neki zmaj, uocila sam ga u vidu senke koja je presla preko tva

Pola sata kasnije nesto lupi kao kad bacis lopticu za tenis o patos

 

Upalim svetlo, vidim skakavac jebeni duzi od moje sake

 

Spakovala sam se u roku od 20 sekundi i izasla iz stana u papucama i sorcu i majici

Cak nisam ni vrata zakljucala

 

Dosao ujutro drugar da proveri stan

Od tada ne koristim prozore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nisam zaba plasila do pre par godina, onda su pocele da padaju sa neba jebeno

Kao tvoja situacija, samo sto su bile realne zabe

Cizme u julu |m|

 

Ono, jebena zaba, gledam ja nju, gleda ona mene

I umesto da bezi kreten krene da skace ka meni

Jasno, ceo kraj budan iste sekunde

Share this post


Link to post
Share on other sites

bube su ok dok ne lete ili dok ne trce bas brzo

uglavnom stignem da ih poklopim plasticnom casom, podvucem papir i izbacim kroz prozor

 

mis?

pa pored mog macka, mogao bi i zmaj da se useli

mozda bi ga pojeo jedino.

 

nemam strahove od tih akrepa, ali faktor iznenadjenja je uvek na njihovoj strani

kao seansa lecenja od straha od buba, obavezno pogledati film Starship troopers

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko te jebe, sto si zavrsio fakultet

 

Mala anegdota s posla mi pade na pamet, teglimo tehničar i ja neku babu, kiša pljušti po nama a vozač saniteta sedi u vozilu i viče "ko vas jebe što ste učili škole".

 

pa mene poslodavac tera da jedem zdravu hranu, kupuje mi često razne zajebancije koje su zdrave

na fudbalu me tera da stalno trčim, na tim bildingu me zvao da skijamo

al ja sam viskijao

 

oće da te jebe, zar ne vidiš

Edited by Grobodan
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

sisaj

kad si već tu

 

u ponedeljak sam na fudbalu dobio loptu u nos, čovek napucao svom snagom i pogodio mene

nos je natekao, nemam podlive, nije bilo mučnine, prilično sam siguran da kost nije pukla

 

kakvi su simptomi lomljenja hrskavice? ne boli me osim diram, samo je vrh natekao i pocrveneo, ali čisto da pitam za svaki slučaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...