Jump to content

Potrebna pomoć, Yumetal majstor


krezavy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Nisi ti u toku pošto si lažni Shqipi, to se pre 30 god radilo na Kosovu i okolini, sad je Niš spreman da ga rasprodamo

 

O Prokuplju da ne govorim, ono je trećinu prodato, al' imaćemo i tu atraktivnih lokacija da ponudimo

 

Centar Prokuplja, ekskluziva :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Prvo je krenuo da mi zabada komp, do te mere da nisam nista mogao da mu uradim sem da restartujem. I onda mi je pokrenuo onaj CHKDSK ali kad bi stigao do kraja samo bi zabo opet. Uz to se ponekad culo grebuckanje i zujanje pa sam pomislio da je do harda. Onda sam pokrenuo u safe modu i sve je radilo ok, prebacio sve bitno na d particiju i namestio u bios da pokrece sa flesa. Pokrenuo sam instalaciju windowsa i u nekom momentu mi prekine instalaciju i izbaci gresku i kad sam je izguglao pominjao se hard kao moguci uzrok toga. Onda sam ponovio instalaciju i satima je trajala pa sam prekinuon na nekih 14%. E onda sam probao da opet pokrenem sistem sa harda ali kurac sad vec ne moze, fale sistemski fajlovi neki. I sta sad da radim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobraa :D

 

Probaj prvo da predjes hard sa HDD regeneratorom pa onda ako ispadne da je do harda, i da je u tom fazonu da ovaj regenerator moze da ispegla, onda krenes novu Win instalaciju. To mi pada na pamet ovako na keca

Edited by Phallusifer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do jaja nikad cuo za to, thx..

 

Pa ne znam bio je otvoren u zadnje vreme jer je krcao kuler na pojacalu, ali je prestajao kad ga dodirnes, pa sam ga zato drzao otvorenog..

 

Ne mogu da pokrenem al ovaj regenerator moze da napravi bootabilan flesh kolko sam skontao pa cu da mu to krknem..

 

*na napajanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

najverovatnije ti hard ima neke bad sectore. možeš da probaš sa nekim softverom (meni je recimo easeus data recovery wizard uradio posao) da spasiš podatke.

posle toga možeš da probaš da se jebavaš sa tim hardom da izoluješ bad sectore, ali čim je načet, više nije pouzdan, pogozovo ne za storage.

 

svakako preporučujem kupovinu ssd-a za operativni sistem, svaki računar osveži samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo je krenuo da mi zabada komp, do te mere da nisam nista mogao da mu uradim sem da restartujem. I onda mi je pokrenuo onaj CHKDSK ali kad bi stigao do kraja samo bi zabo opet. Uz to se ponekad culo grebuckanje i zujanje pa sam pomislio da je do harda. Onda sam pokrenuo u safe modu i sve je radilo ok, prebacio sve bitno na d particiju i namestio u bios da pokrece sa flesa. Pokrenuo sam instalaciju windowsa i u nekom momentu mi prekine instalaciju i izbaci gresku i kad sam je izguglao pominjao se hard kao moguci uzrok toga. Onda sam ponovio instalaciju i satima je trajala pa sam prekinuon na nekih 14%. E onda sam probao da opet pokrenem sistem sa harda ali kurac sad vec ne moze, fale sistemski fajlovi neki. I sta sad da radim..

 

"prebacio sve bitno na d particiju" :facepalm:

 

jel imas ti bekap jadan nebio

 

http://www.itsvet.com/hard_disk_western_digital_mybook_desktop_external_wdbbgb0040hbk_eesn-pdaa1-40.i?id=3851

Edited by Berliner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...