Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

 

 

Jao, brate...ovo mi nije ni najmanje smesno...

 

 

 

Ne volim sutke, ali uvek, nekako se potrefim na mestu gde neko pored mene pocne da gura i sutira. Desi se da me u tom trenutku neko gurne, ja odgurnem nazad i odem malo dalje, van domasaja!!

Uglavnom, ko god oce da se sutira i udara, nek se udara, zabole mene, do' god se to mene ne tice...

Mislim, sta da se radi, ko to voli, ne moz' mu zabraniti; ko ne voli, sklanjaj se sto dalje na bezbedno!!! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jos gore,nek piju ispred zajebi ti koncert i da sljokas.

 

Secam se kad je the Ocean bio u SKCu, ispred je bila gomila ljudi(ja rekao wow kolko ljudi doslo na the Ocena), a samo 60% od toga je uslo a ovi ostali su bili tu sto je tu SKc pa dosli da se opijaju. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

šutke i moshovi su za homoseksualce,jer di ćeš bolju priliku da jedni druge što više izvataju.zamislite koliko se samo tu podzapanja po guzici i kitama izvrši.o mudima da ne govorim.uostalom,jeste li primetili,da se svi koji su u šutci,moshu,pohotno smeškaju,i uzurbano hvataju što više mogu,a ruke su im uvek dole.to što žure je samo da bi što više likova pofatali za genitalije i guzičetine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo su najjaci likovi koji se napiju pred svirku/koncert.ne znaju ko svira a jos manje umeju da procitaju logo benda sa ulaznice.cim krene kec da mlati oni mlate sve oko sebe.jbt kako niko nije pomenuo dzibusa,kakve je taj batine dobio na behemothu ono je bilo protivno zenevskoj konvenciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

znas kako kad opici neki strasan riff nema sanse da mozes ostati miran,moras ili mlatiti glavom ili nesto raditi sa sobom,eto npr sutka:) ,ali najjaci su oni sto je neko rekao hc degenerici ,jebu mater kad udjes u sutku ili izadjes ili odes u bolnicu,treceg nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vraća na ono čuveno ''Metal muzika izaziva destruktivna ponašanja''. Nisu to destruktivna ponašanja, to je višak energije za koji je zdravo da se izbaci iz organizma na neki način. Samo, po meni, treba ga usmeriti u pravom pravcu, po mogućnosti nekako gde ne moraš da povređuješ ljude oko sebe. Skači, klimaj glavom, pašće još 100 ideja na pamet ako čovek ima imalo mašte, ali ne moraš da lomiš kosti drugima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam se setio svirke u apatinu mislim da je bilo februara ove godine gde je shutka bila lomi koga stignesh samo da se izhivish,a da neprichamo kad je samrt krenuo da svira flashe su letele ka pojachalima i staklo je bash fino vrcalo na sve strane,sva sreca pa niko nije bio povredjem meni je malo zaseklo uvo ali nishta strashno..vala od te svirke se drzhim podalje shutki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo su najjaci likovi koji se napiju pred svirku/koncert.ne znaju ko svira a jos manje umeju da procitaju logo benda sa ulaznice.cim krene kec da mlati oni mlate sve oko sebe.jbt kako niko nije pomenuo dzibusa,kakve je taj batine dobio na behemothu ono je bilo protivno zenevskoj konvenciji

 

Behemotu na legasiju?:) nisam upoznat sa tom pricom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...