Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Vlladimir: Ovaj ker je nacisto lud XD. Cool pravi death metal ker. :)

 

Inace o sutkama mislim sve najgore. Shvatma to da vas muzika ponese ali tolko da konstantno se sutiras i guras sa ljudima kolko ti uopste u tom silnom guranju mozes da cujes muzike tako jest da budes skocentiras na istu? Okej razumem headbanggovanje i skakanje i slicno , ali ovo mi nikako neide u mozak, pogotovo sto sam dosao da uzivma u muzici i neki idiot konstantno zeli da me ubaci u sutku ili se neko zakuca u mene i tako me konstantno ometaju, ajde nemam pojma ako pravite sutku pravite na kraju sale, i onako vas nezanima muzika.

 

to sam ja konstatovao i ranije, ali su me neki troovci satanizovali, i rekli mi da sam pička. :)

ali zaista odvratno je, a pogotovu kad vidim ribe u šutkama. nema gore videti ribu u šutci i kad ide ulicom i puši pljugu. :puke:

 

 

King Diamond~ ja slemujem a neki lik će veoma nervozno: "je l' možeš malo lakše?!" heh. Ima mnogo razmaženih...

 

Upravu je čovek. slemovati, moshovati...na svirkama poput king diamond, blind guardian, hammerfall ili kamelot...mislim samo debil može uz koncerte na koje dodjes da pevas sa bendom, uzivas u vizuelnim efektima i samoj muzici, djipati, laktati se i puštati bakcile iz svoje kose i znoja po masi. pitanje je posle, šta si ti uopšte i video od tog koncerta...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncerte treba uvesti poseban kavez za divljake pa ako oce nek i likvor prosipaju po podu.Ima i onih koji zele da vide koncert

 

I Medu sa njima u kavez.u prvom naletu, svi bi izginuli. osim Mede naravno.

 

Kako je taj, kad se setim, bacakao ljude po kst-u za vreme Benediction-a, 2004. uzas. kraj njega sam se osetio ko toma palcic. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

te koljačke šutke su uglavnom za one frustrirane kompleksaše, kojima nije bilo dovoljno mlataranja pred ogledalom kući, pa ajd da budu i na koncertu majmuni. doduše danas to radi uglavnom klinčurija, ali primeti se i po koja matora nedozrela dileja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu je čovek. slemovati, moshovati...na svirkama poput king diamond, blind guardian, hammerfall ili kamelot...mislim samo debil može uz koncerte na koje dodjes da pevas sa bendom, uzivas u vizuelnim efektima i samoj muzici, djipati, laktati se i puštati bakcile iz svoje kose i znoja po masi. pitanje je posle, šta si ti uopšte i video od tog koncerta...

Okej, onda sam ja debil i nemam nikakvih problema sa tim :evotigana: Što se dotičnog koncerta tiče, sve sam video bez problema, čuo takođe, i to mi je bio jedan od najboljih na kojem sam bio, dok "bakcile" uopšte nemam, naročito ne u kosi... :surprised:

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telo se valjda ponasha u skladu sa muzichkim senzibilitetom, pa otud i tzv. shutke.

Nema nishta lepshe nego kad se dobro iskachesh na dobroj svirci.

Ljubitelji gledanja to nikada nece shvatiti.

U krajnjoj liniji, shta ima da gledam u bend sve vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, realno to jeste problem, uvek se može desiti da neko slučajno "strada". I ja ne govorim o tome. Ko što sam ranije napomenuo, to mi je jasno i razumljivo, ali imati identičan stav za npr. Sinister, Krisiun, CCorpse?! Ma hajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

napravi sutku a da ne maznes nekoga ko ne zeli da ucestvuje u istoj.e to je problem,sto od vas pajsera oni koji su dosli da gledaju NE MOGU da gledaju.

bash tako..a i ima onih koji dodji na svirku/koncert samo zbog shutke nije bitno ko svira vazhno da se dodje u martinama i da nalomish nekog u shutci.bash mene briga da li ce neko da dodje na cert da se iskache ili da mirno gleda sa strane al' ovo shto sam gledao na par koncerata nisu shutke nego takmicenje ko ce kome pre da sjebe bubreg ili neki drugi organ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, ne idem uvek u šutku, masu koncerata sam propratio van istih i nikad mi se nije desilo da me neko uvuče, niti bilo šta slično. Uvek sam svojevoljno bio deo tih famoznih šutki. Što se tiče te devojke, opet moram da se vratim na nešto od ranije~ nemojte da mešate pojmove "šutka" i "mosh-pit"! Čim je ona toliko najebala jasno je da nije u pitanju šutka nego to drugo što je meni nešto najdebilnije što postoji [za šta se prvenstveno treba zahvaliti HC degenericima, a bo'me i Anthrax-u haha].

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šutka~ samo ime govori, najobičnije šutiranje, nogu u nogu što bi se reklo, nekada bilo karakteristično isključivo za punk svirke. Mosh-pit~ koriste se i laktovi i pesnice i grebanja, sve što stigneš; proisteklo iz HC miljea, pojava u metalu od recimo Anthrax...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...