Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Sto me podseti sutki na Nokturnal Mortum,bilo je povuci potegni...

 

To je bio zanimljiv dogadjaj...dosao sam na koncert direktno sa mora, u svetlo zelenoj majici i belim patikama...mrzelo me otici kod drugara da se presvucem...

Bio sam na bini bar 20 puta, izgubio mobilni skacuci sa bine ali mi ga drugar(i imenjak) nasao u prvom redu...

Uspeo sam skacuci sa bine i da udarim nogom pevaca(tako mi rekli, ja to nisam primetio) to mi je zao...A valjda sam i gitaristi sjebao neke kablove :)

Patike sam sjebao, postale su crne skroz :)

Ali bilo je dobro :muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da smislim šutke. Ako hoćeš da divljaš, idi povataj se sa ostalim siledžijama i udri, a kada si na koncertu ćuti i slušaj muziku. Zašto da neko ko je došao zbog muzike najebe ni kriv ni dužan zbog šutki?

Mada jeste, šutke su primer onog primamljivog zla, za koje, iako znaš da nije dobro, mami te da se pridružiš. Ja nisam fizički jak za to, tako da uvek gledam da se pomerim u stranu koliko je to moguće. Nikada do sada nisam upao u šutku i nadam se da nikada ni neću. Biće nezgodno na Castle Festu. Ne znam da li da očekujem šutke uz Judase ili Symphony X. Na Helloweenu znam da je bilo par šutki u SKC-u prošle godine...

Symphony X i sutka u istoj recenici. Nece da moze. ;)

 

Najbolje sutke su uz bilo koji Oi!

OI je za picke. ;)

 

ako ga slucajno neko i udari

Slucajno je u redu, ali namerno... Tada se vec bijem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Najgori haos na kome sam ja prisutvovao je bio THROWDOWN i pesma Never get Back. Krv, znoj, polomljene ruke i noge, tuca sa obezbedjenjem, pevac skace u publiku, ribe su tuku medjusobno, ovaj lezi na podu u lokvi krvi. Haos jebeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo jednom pukla hrskavica na nosu kad sam bio na Soulfly-u 2006-e i to za vreme neke predgrupe koja je pržila raining blood :D

Kad me neko zvekno samo sam čuo kako je nešto jako puklo u mojoj glavi al nisam osetio ništa skoro jer sam bio pijan ko matera...al zaaato suuuuutraaaaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kec mi uopste nije nesto za sutku,ako ga ne prati neki przacki rif.Sto Feniks rece-dvojka je bolja.

Pritom bih dodao redovnu pogibelj uz pesmu Celts Strike Again,pogotovo na Beer Festu,obavezno bude krvoprolice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo jednom pukla hrskavica na nosu kad sam bio na Soulfly-u 2006-e i to za vreme neke predgrupe koja je pržila raining blood :D

Kad me neko zvekno samo sam čuo kako je nešto jako puklo u mojoj glavi al nisam osetio ništa skoro jer sam bio pijan ko matera...al zaaato suuuuutraaaaaa :)

Rapid Force?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeli?Znaci koncerti su rezervisani samo za one koji zele da se izmlate u gomili,a ono sto ce videti od citavog koncerta je manje bitno.

U prevodu platio sam kartu za Satyricon 2000 dinara plus gorivo do NS-a i ispao sam pickica sto nisam uleteo u sutku jer mi je lepse bilo da gledam kako jedan od mojih omiljenih bendova svira?Nemojte da ste smesni

 

 

Ma ja sam napisala prvo da smatram da je najbolja muzika za sutke Oi!...Iskreno sutke na metal koncertima su mi...onako...malo...gay?! Ne znam...Ali moja naj ortakinja je na Exitu bila na HIM-u i upala u sutku! Sutka na jbnom HIM-u! Bezveze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard core koncerti imaju najbolju atmosferu...bar po meni...zivela brutalna zabava :D

Dodjite na Condemned 84...ustvari, neka dodju samo najhrabriji, cenim da ce tamo biti brutalno, svira nacionalisticki OI bend, predgrupa su momci koji navijaju za RAD, bice zanimljivo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hard core koncerti imaju najbolju atmosferu...bar po meni...zivela brutalna zabava :D

Dodjite na Condemned 84...ustvari, neka dodju samo najhrabriji, cenim da ce tamo biti brutalno, svira nacionalisticki OI bend, predgrupa su momci koji navijaju za RAD, bice zanimljivo :D

 

 

Kad? Gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...