Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Poshto vidim da ljudi sa foruma vecinom ne razumeju kako to da neko moze da skache na koncertu, umesto da stoji i zadubi se lepo u bend, mogu da zakljuchim da nikada necemo sazreti kao nacija u smislu dozivljavanja zivih svirki.

Teshko mi je da poverujem da neko ko slusha ekstremnu muziku shutke jednachi sa tuchom, ili sa alkoholisanim ponashanjem, ili chak sa poziranjem, homoseksualizmom, etc. Nichega tu nema osim dobre zabave.

Ko nije poskochio uz neku metal pesmu u zivotu ni ne treba da diskutuje o tome. Uostalom, stvar je izbora da li cesh da "uletish u shutku".

I bash taj termin je nesretan, poshto ne treba da "uletish", vec treba da uzivash, skakanje dodje samo po sebi.

Pit i ekstremna muzika su nerazdvojivi. Zajedno chine neprevazidjen dozivljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na pochetku bio u drugom redu,ali kada je krenuo "Over The Wall" masa je krenula da se pokrece i ja odleteo nazad par redova,ali nisam ni u jednu shutku ushao,samo sam stajao na ivici. :bigblue:

 

Inache 99% posto stojim na ivici shutke,ali ulecem iz zezanja ako su tu neki ortaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

kad se svira bilo shta od slayera bubrezi otpadaju :pivopije:

bilo mi je najsmeshnije kad je vader prvi put svirao u bg...na svim njihovim stvarima bilo je gazenja manje-vishe al ni na jednoj veca shutka ko na obradi = raining blood :D

 

e da...i na hammer smashed face bude zlo isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebene sutke!

 

poslednji put sam sam se isutirao kao magarac na Bjesovima u Cacku gde mi je neki baja okrnjio zub...a u pizdu materinu!

 

nisam bio na Slayer-u,ali cekam Biohazard za dobru sutku...bice dobro ako ne dodju oni kung-fu NYHC fanovi,koji proveravaju svoje borilacke vestine na koncertima!

 

a ako dodju ja sam sa strane,zajebi...

 

SHADES OF FUCKIN' GREYYYY!

 

stvar ima mnogo dobar vibe za sutku! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Maidenima u BG 2007. sam se zahvaljujući šutkama probio u prve redove, a u Splitu ove godine sam morao da se izmaknem daleko od bine, da me ne bi zgazili. Dakle, nekad su šutke korisne, nekad štetne. To može da zavisi i od alkohola. Ako se dobro podmažeš pre koncerta, kao ja u BG, imaćeš snage i volje da se biješ za prostor, ako ne piješ ništa, kao ja u Splitu, neće ti biti ni do headbangovanja, a kamoli do šutki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na topic: california uber alles, dead kennedys

 

 

 

jeste bili nekad u prilici da je toliko tesno za šutku, da masa pravi gurku tako da se redovi ljudi pomeraju u suprotnim smerovima? jebena stvar.

 

Ipak je najbolji stage diving...naravno, opet Hatebreed(neko ce pomisliti da mi je to jedan od omiljenh bendova :D )

 

 

gde si ovo iskopao :) super je

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste bili nekad u prilici da je toliko tesno za šutku, da masa pravi gurku tako da se redovi ljudi pomeraju u suprotnim smerovima? jebena stvar.

 

na Megadeth-u u Bg-u...uzas...nisam ni glavu mogao da pomerim...bukvalno smo stajali jedni na drugima i nista nisam video ceo koncert...

 

kakva sutka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se dvaput desilo, oba puta davno :) jednom na sepulturi 93 da nisam imala 2m crnogorca iza sebe završila bih ko-zna-gde... drugi put na atheist rapu verovali ili ne, u kst-u ne pamtim godinu ali davno u svakom slučaju

 

jel ima neko neki ožiljak "iz rata" (šutke, divinga.. jel'te)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko neki ožiljak "iz rata" (šutke, divinga.. jel'te)

Heh, razguljeni laktovi se ne racunaju, obicno se zavrsi na tome... Ali jednom liku ovde su polomili nogu kada je jedan debeli lik pao iz sutke na njega. Not a pretty picture.

 

Inace, na temu: Carcass - Arbeit Macht Fleisch - ali samo kada krene onaj brzi rif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...