Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

najbolja prilika za sutku je kada ritam nereda svira uzivo put beznadja.neznam meni su te sutke malo iskompleksirane,ono gomila likova koji se sutiraju tamo uz neku muziku.dali bi dzems bond ulazio u sutku???naravno da nebi jer je on dzems bond i njega boli kurac za neke debile,a sam dzems bond je toliko zajeban da ce da jebe mater svakome ko mu se pribilizi i nesto krene da mu prica a da pritom nema postovanje prema personi dzemsa bonda.sutke su sranje.najbolji je hardcore dancing jer tu se vidi spretnost,izdrzljivost,kreativnost i snaga neke osobe.a sem toga i lepse izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali bi dzems bond ulazio u sutku???naravno da nebi jer je on dzems bond i njega boli kurac za neke debile,a sam dzems bond je toliko zajeban da ce da jebe mater svakome ko mu se pribilizi i nesto krene da mu prica a da pritom nema postovanje prema personi dzemsa bonda.

 

Ja ne verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja prilika za sutku je kada ritam nereda svira uzivo put beznadja.neznam meni su te sutke malo iskompleksirane,ono gomila likova koji se sutiraju tamo uz neku muziku.dali bi dzems bond ulazio u sutku???naravno da nebi jer je on dzems bond i njega boli kurac za neke debile,a sam dzems bond je toliko zajeban da ce da jebe mater svakome ko mu se pribilizi i nesto krene da mu prica a da pritom nema postovanje prema personi dzemsa bonda.sutke su sranje.najbolji je hardcore dancing jer tu se vidi spretnost,izdrzljivost,kreativnost i snaga neke osobe.a sem toga i lepse izgleda

 

 

A sta mislis tek da udje u sutku Prljavi Hari Kalahan sa sve magnumom? :)

 

Prijatelju kazi mi sta si uzeo pre ovog posta da nabavim i ja pa da vidim i Tinu Tarner u sutki... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta mislis tek da udje u sutku Prljavi Hari Kalahan sa sve magnumom? :)

 

Prijatelju kazi mi sta si uzeo pre ovog posta da nabavim i ja pa da vidim i Tinu Tarner u sutki... :)

 

ma pomenuo sa dzems bonda jer ono on vazi za zajebanog lika sa stilom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mene najgora shutka desila se vecheras na Beer festu uz Maiden tribute band.

 

Ja i ortak se dogovorili da uletimo u shutku(sho ja vrlo retko radim) kada krene Aces High.

I dodje taj trenutak,krene cepanje,drug me povuche i kako me povukao tako sam jako udario glavom po nosu drugog ortaka koji je samo prekrio facu i seo na zemlju.A mene je glava toliko bolela,kao da mi je lobanja prsla(ali sam i dalje headbangovao,uprkos uzhasnom bolu,jer Aces High je to :D ).Josh uvek nisam siguran da mu nisam sluchajno slomio nos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lee je bio ratnik,filozof i kineski nacionalista.jako ga cenim

 

 

Kad sam bio klinac najsrecniji momenat je bio kad mi je otac kupio majicu sa Brus Lijevim likom na vasaru a preslikacem smo dodali moje ime iznad! :)

Pre par godina kad sam nabavio sve njegove filmove na CD-ovima gledao sam ih sve zaredom u roku od par dana.U zmajevom gnezdu cak imam i duplo DVD izdanje na kom ima i kako je sniman film.

Nego ovde je tema kako bi izgledalo da Brus Li uleti u sutku dok svira Behemoth ili Hatebreed i da razbaca sve sabane okolo kao u zmajevom gnezdu kad ga napada milion kosookih u isto vreme... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio klinac najsrecniji momenat je bio kad mi je otac kupio majicu sa Brus Lijevim likom na vasaru a preslikacem smo dodali moje ime iznad! :)

Pre par godina kad sam nabavio sve njegove filmove na CD-ovima gledao sam ih sve zaredom u roku od par dana.U zmajevom gnezdu cak imam i duplo DVD izdanje na kom ima i kako je sniman film.

Nego ovde je tema kako bi izgledalo da Brus Li uleti u sutku dok svira Behemoth ili Hatebreed i da razbaca sve sabane okolo kao u zmajevom gnezdu kad ga napada milion kosookih u isto vreme... :)

 

da da brus li bi definitivno ulazio u sutku i svima bi pokazao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...