Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

Ustvari Cockney izraz koji znaci 'zdravo' ili 'hej',izgovara se kao 'Oj'...A i muzicki pravac...Slican streetpunku...neki tvrde da je isti ja samtram da postoje male razlike...Inace ime je dobio zahvaljujuci Cockney Reject-u.Bar tako tvrde neki stariji poznavaoci panka... :bigblue:

Edited by demonical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nece da se sutira, lepo stane sa strane i dobro...to je stvar izbora...i ne morate stalno da serete, ako ne volite, niko vas ne tera da se sutirate...

Ja kad hocu mirno da gledam, stanem malo nazad ili sa strane i u redu...

Ako mi se sutira, uletim...i onda se luduje :D

Na mene se i skinsi zale, valjda se lako zanesem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mali decaci koji se plase da ih neko ne uvuce u sutku ne treba ni da posecuju mesta koja su kriticna za iste...

 

Sestro, mudro zboris :pivopije:

 

Ko nece da se sutira, neka stane pozadi ili sa strane...ako ga slucajno neko i udari, pa necete umreti, jeste muskarci ili babe?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mali decaci koji se plase da ih neko ne uvuce u sutku ne treba ni da posecuju mesta koja su kriticna za iste...

 

A jeli?Znaci koncerti su rezervisani samo za one koji zele da se izmlate u gomili,a ono sto ce videti od citavog koncerta je manje bitno.

U prevodu platio sam kartu za Satyricon 2000 dinara plus gorivo do NS-a i ispao sam pickica sto nisam uleteo u sutku jer mi je lepse bilo da gledam kako jedan od mojih omiljenih bendova svira?Nemojte da ste smesni

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeli?Znaci koncerti su rezervisani samo za one koji zele da se izmlate u gomili

 

A ko je to rekao? Lose citas...probaj ponovo...

Ako ti se gleda koncet - gledaj, ako ti se sutira - sutiraj se...izbor je tvoj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kapiram ja to,slucajno.Desava se to svuda,slucajno te neko zakaci bla bla.Ali biti majmun i namerno vuci ljude je debilizam.Ko je bio na Rotting Christu zna o cemu pricam.Dosli su neki skineri koji nisu umeli ni logo sa ulaznice da procitaju a bitno da su 2 sata skakali kao orangutani i mlatili sve redom,od prvih redova do kraja male sale.

Kako je Dzibus prosao na Behemothu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nece da se sutira, neka stane pozadi ili sa strane...ako ga slucajno neko i udari, pa necete umreti, jeste muskarci ili babe?

 

Pa nije poenta u tome. Recimo, na Rotting Christ koncertu je krenula šutka, jedan majmun je udario nekog lika u ruku, a iz njegove ruke je pola litre piva poletelo pravo na mog ortaka koji je stajao tik pored mene. Ortak je bio mokar od glave do pete. Da je pivo kojim slučajem zveknulo po meni, pa ja mislim da bih izbio tom majmunu sve zube iz glave. Prosto, ne razumem te nekontrolisane izlive agresije nikako i to mi je debilizam u svojoj najčistijoj formi. Nemam ništa protiv da se neko mlati u gomili (iliti folira da se mlati), ali to važi samo dok god ne ometa ugođaj meni koji sam platio kartu jednako kao i on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebale vas sutke da vas jebale, o napaljene budale.

Razumem ja i gurke i manje sutke, ali debile napaljene koji dolaze na koncert da bi se izivili i poubijali nikad necu shvatiti.

 

Hocete da se sutirate? Idite u jebene huligane ili ugovorite tucu na ulici, a nas obicne smrtnike ostavite daq uzivamo u koncertima.

Potpisujem!

 

Ko nece da se sutira, lepo stane sa strane i dobro...to je stvar izbora...i ne morate stalno da serete, ako ne volite, niko vas ne tera da se sutirate...

Ja kad hocu mirno da gledam, stanem malo nazad ili sa strane i u redu...

Ako mi se sutira, uletim...i onda se luduje :D

Na mene se i skinsi zale, valjda se lako zanesem :)

Hajde da vi koji hoćete da ulećete u teške šutke to radite u zadnjim redovima.

 

Pa mali decaci koji se plase da ih neko ne uvuce u sutku ne treba ni da posecuju mesta koja su kriticna za iste...

Ja dolazim na koncerte da bih slušao muziku, a ne da ulećem u šutke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije poenta u tome. Recimo, na Rotting Christ koncertu je krenula šutka, jedan majmun je udario nekog lika u ruku, a iz njegove ruke je pola litre piva poletelo pravo na mog ortaka koji je stajao tik pored mene. Ortak je bio mokar od glave do pete. Da je pivo kojim slučajem zveknulo po meni, pa ja mislim da bih izbio tom majmunu sve zube iz glave. Prosto, ne razumem te nekontrolisane izlive agresije nikako i to mi je debilizam u svojoj najčistijoj formi. Nemam ništa protiv da se neko mlati u gomili (iliti folira da se mlati), ali to važi samo dok god ne ometa ugođaj meni koji sam platio kartu jednako kao i on.

To kada me neko polijepivo najviše mrzim! Stoka!

Mada često taj nije kriv je je njega neko gurnuo, ali jednom je jedan baja celu masu polivao pivom. Zbog takvih gmazova, ljudi imaju predrasude o metalcima/pankerima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je pre par godina ovde izbila masovna tuca izmedju skinsa i fensera,na corbinom koncertu u centru.Fenseri se zajebavali,skinuli majice i igrali a skinsi stajali 5-6 metara dalje i poceli da ih polivaju pivom.Opsta makljaza,jednom skineru slomljen nos a par njih izubijano i to posteno

Bora prekinuo koncert,poceo da se dere na razglas nesto tipa 'sta se koji kurac bijete'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveks sam smatrao da su sutke okej za pank,tresh,hc itd....Ali sutke na bm svirkama su me uvek nervirale... nekako mi je bm,zbog svoje simbolike i poruke koje nosi iznad takvih stvari kao sto su sutke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta imas da gledas petoro ljudi kako stoje na bini i sviraju instrumente,vazno je da cujes sta sviraju i da sivraju dobro valjda.Ja mislim da je svakom bandu mnogo draze kada se na njihovoj svirci luduje nego kada ih gledas sa strane i pamtis svaki akord koji su odsvirali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uveks sam smatrao da su sutke okej za pank,tresh,hc itd....Ali sutke na bm svirkama su me uvek nervirale... nekako mi je bm,zbog svoje simbolike i poruke koje nosi iznad takvih stvari kao sto su sutke..

Joj, mani me samo te price kako su bm i oni sto slusaju bm iznad svega ostalog. Ko god misli da je iznad nekog, teski je kompleksas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...