Jump to content

Šutke!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ziva istina..

 

tamo negdje prije 5-6 godina, valjda negdje na trgu u Bgd, svirali oni izmedju ostalih bendova.. i moja luda sestra upadne u sutku sa skinerima..

iz mog tadasnjeg bogatog iskustva, ono i nije bila sutka. ono je bila borba za opstanak.. sjecam se da sam u kosi imala neciju krv. troja kola hitne pomoci su tu vec bila nakon dvije pjesme.

ja kao probam da je izvucem iz tog haosa, i u momentu vidim je kako pada u centar ludnice. i odjednom vidis dvojicu nekih celavih grmalja kako je podizu i bacaju prema meni.

kao da je kesica bombona, a ne 55 kila zive vage.

poslije cujes Bobana kako moli ribe da se maknu iz sutke :lol:

 

 

nedavno sam na napalm deathu prisustvovala teskoj sceni davljenja.. znaci, ni sutka nije bila dovoljna i neki idiot ko od brda odvaljen, krene da davi nekog jadnicka, otprilike na metar od mene. jezivo..

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Livining room definitivno nije za takve vrste svirki jer neko uvek najebe.

Mene su jednom nabili na taj stub kada je bila shutka na Mocne rendzhere. :)

jao secam se

kako je bio do jaja taj Megadeth tribut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore je ako bina nije podignuta u odnosu na prostor gde je publika i plus nema ograde,onda uvek neko odleti prema bendu.

Tako na svirci jednog mog druga u Blue Moon-u krenula shutka - jedan drug pao na bubanj jedan lik na pevacha a ja na basistu(tog druga koga smo ishli da gledamo). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bio sam prilično dokon i tek sad naiđoh na ovu temu i u slasti je pročitah hehe. Prvo~ ne mešajte šutku i mosh-pit, jednostavno rečeno~ dva različita pojma. Drugo~ po mom iskustvu, šutke su bile bolje devedesetih, mahom početkom istih jer nije bilo mnogo koncerata. Samim tim, na jednom mestu, npr. na koncertu Trule Koalicije okupi se sasvim različit profil ljudi, skinsi, pankeri, metalci, dok HC ljubitelja i sličnih još uvek nije bilo. E, to je bila klanica i to isključivo nogama! :red: Danas se koriste laktovi, nokti, pesnice, a da ne pominjem pomagala poput boksera, lanaca itd. Bilo je finih zgoda i nezgoda u to vreme, otuda mi ožiljak iznad levog oka [jbga, metalac među skinsima našao da slemuje i popio cokulu u glavu]. Treće~ mogu da razumem ljude koji žele u miru da proprate neki koncert, ali mi ne ide u glavu da se neko žali zbog šutke na Cannibal Corpse ili još gore na Sinister?! Mada ima još gorih slučajeva kao što se zgodilo na King Diamond~ ja slemujem a neki lik će veoma nervozno: "je l' možeš malo lakše?!" heh. Ima mnogo razmaženih... Inače, najbolja šutka u novije vreme~ Vital Remains!! Krkljanac je najbolji kad nema mnogo ljudi! :twisted:

Edited by LordHypnos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlladimir: Ovaj ker je nacisto lud XD. Cool pravi death metal ker. :)

 

Inace o sutkama mislim sve najgore. Shvatma to da vas muzika ponese ali tolko da konstantno se sutiras i guras sa ljudima kolko ti uopste u tom silnom guranju mozes da cujes muzike tako jest da budes skocentiras na istu? Okej razumem headbanggovanje i skakanje i slicno , ali ovo mi nikako neide u mozak, pogotovo sto sam dosao da uzivma u muzici i neki idiot konstantno zeli da me ubaci u sutku ili se neko zakuca u mene i tako me konstantno ometaju, ajde nemam pojma ako pravite sutku pravite na kraju sale, i onako vas nezanima muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...