Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

E upravo to, pokušavam da pravilno procenim šta kod nas neću moći da nađem povoljnije, pa da to naručim. Pada mi na um dupli CD Paragon - World of Sin/Chalice of Steel, ali se bojim da buklet nije nešto, da nema čak ni tekstove, budući da i inače tekstove sa World of Sin nigde na netu nisam uspeo da nađem.

 

Pitanje je sta kod nas mozes pronaci a sta ne. Za taj Paragon pokusaj da pronadjes slike bukleta negde na netu. Pokusaj ovaj link:

 

http://www.mega-search.net/

 

A sto nema tekstova ? Valjda su malo provokativni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je sta kod nas mozes pronaci a sta ne. Za taj Paragon pokusaj da pronadjes slike bukleta negde na netu. Pokusaj ovaj link:

 

http://www.mega-search.net/

 

A sto nema tekstova ? Valjda su malo provokativni...

 

Po onome što sam video na netu, mislim da ću naručiti to izdanje. Ipak su to dva albuma po ceni jednog, i to dva najbolja albuma Paragona, po mom mišljenju. Iako prvi kritikuju zbog slabe produkcije, meni se taj zvuk više sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kupuje se original samo zbog kvalitetnijeg zvuka. Lepše je imati nešto opipljivo u ruci, što je neko zvanično izdao, i da listaš buklet dok slušaš, nego da preslušavaš mp3 i buljiš u tekstove skinute s neta. Štaviše, meni je to glavni razlog zbog koga kupujem originale, jer nemam pomenutu kvalitetnu opremu s kojom bih primetio razliku u zvuku između originala i mp3. Naravno, samo odabrani, vrhunski albumi vrhunskih bendova zaslužuju da se nađu u mojoj kolekciji, a takvih i nema baš mnogo.

 

Upravo zbog toga sam i mislio da kupujem, cisto kolekcionarski. Nisam ja neki zahtevan, meni je 320kbps uz ove moje 2.1 zvucnike odlicno :smile: A ovo za razliku u zvuku sam cisto informativno pitao, eto zanimalo me, i igoraki je to lepo objasnio :smile:

 

Skrenuh ja malo sa temee jebiga, oprostite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje za vas sto cesto kupujete originale... Gde nabavljete? Kakve su cene? Ja sam skoro sve svoje originale kupio na koncerima ili u Mungosu u NS(ali tamo ne mogu da nadjem sve sto me zanima)a u OathRecordsu mi se cini da su malo skuplji + postarina...

Nađeš devojku koja te voli i onda ti ona za rođendan kupi disk koji si godinama želeo da imaš. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kada nisam ljubitelj dissectiona.hteo sam to prodati,a posto nisam imao nikakvu ideju sta da mu uzmem za rodj ili napravim neku sprdnju dao sam mu te diskove.on to slusa i njemu je to dojaja,a meni nista specijalno.jbg nekom blago,meni jos jedan cd :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he he...:rockdevil:Veruj mi to vec odavno primenjujem u praksi:mhihi:(puno pozdrava za moju devojku:razz:)... Ali jbg nije mi rodjendan jednom mesecno...:no:

Da, to je jedina mana te strategije. Ali opet, imaš novu godinu, godišnjicu, imendan... U jbt, sad mi je jasno zašto su žene izmislile sve te datume. :ph34r:

 

najjaca je bila reakcija luke (tj narsila na ovom forumu) kada sam mu rekao da sam ja taj cd i live legacy poklonio ortaku za 18. jer mi nisu trebali :haha:

Lepo je tebe imati za drugara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkthrone - A Blaze in the Northern Sky / First press 1992 (VILE 28 CD, limited to 2000 copies)

Hades - Alone Walking MCD / First press (1996, Wounded Love Records)

Dissection - The Somberlain / First press (1993, No Fashion Records, NFR 006)

Arcturus - Aspera Hiems Symfonia / First press (digi, 1996, Ancient Lore Creations ALC 002)

Carpathian Forest - Black Shining Leather / digi, Avantgarde Music AV031

Old Man's Child - Ill-natured Spiritual Invasion

Old Man's Child - Revelation 666 - The Curse of Damnation / limited digi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...