Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

pušite svi kurac. :)

 

šalu na stranu, ja sam jućer kupijo devojci Vladu Georgieva i album Žena Bez Imena.oduševila se, a sebi sam pazario ''Ravno do dna'' od Azre.pošto sam to imo samo na kaseti,pa kad sam vido,reko-ovo moram imati.

 

kad sam ga puštio kući,zapali đoint mastan,stavio litar vranca na sto,ispio 3 ćaše,zavalio se na trosed ,ker mi zalego kraj boka,ja mu purnjo dim u facu,opuštili se skroz.sjajan koncertni album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan album, ja sam ga kupio pre nekih 7-8 godina kada je KOmuna radila reizdanja Azrinih albuma, imam i sve ostale originale. Ravno do dna je fantastican koncert i svidja mi se mnogo vise od "Zadovoljstine", koja je takodjer odlicna (ima na torrentima video zapis ovog koncerta).

 

Ja obozavam da uvece slusam Stulica, covek deluje umirujuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja negde kući imam video zadovoljštinu,ne svidja mi se.ravno do dna je prirodan,spontan,zadovoljština mi je nekako nategnuta,djoni se nešto preforsiro.a i nije više bilo miše legende.miša-djoni-boki, to je za mene azra,ovo posle mi je malo šabanija,pa još kad je na engleskom poćo da drka,tu me već smorio.

 

it ain't like in movies at all mi je uzasan album.a volim mnogo azru,ali tu je sjebo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, najlegendarnija postava je bila Misa, Boki, Dzoni. Kada je otisao Misa (pridruzio se nekoj sekti, mislim da su Jehovini svedoci), to vec vise nije bila stara Azra. Prvo je Dzoni nasnimavao bass za fazane, a posle je na ulici u Holandiji nasao Kippa. I sam Djoni je u to vreme vec kuburio sa inspiracijom, sve losija ilosija mu je mjuza bila, a on je to komentarisao time kako covek pravi najbolju mjuzu kad najvise jebe, a posto je on omatorio i u poslednje vreme slabije kara, saimim tim mu je i muzika losija.

 

Zadovoljstina je ok, ali nije ni blizu kao Ravno do dna, nema tu energiju, a i nervira me onaj poltron Jurica Padjen, a Kippu tu definitivno nije mesto. Poceo je Dzoni da se malo blamira i sa tim engleskim tekstovima i obradama (mada mi se jako svidja obrada Pretty woman).

 

Ja sam Ravno do dna kupio ispred SKC (piratsku kasetu) 1994. godine kad sam bio prvi srednje i secam se da sam se tih dana trovao sa tom mjuzom. I dan danas obozavam da cujem te pesme, pogotovo Vrata podzemnih voda, Ravno do dna, Ne mogu pomoci nikome od nas, Obrati paznju na poslednju stvar.

 

Iz tog perioda uspeo sam da naddjem, u mp3 formatu, koncert iz SKC-a. Neverovatna energija, uh kako bih samo voleo da sam tad mogao da budem tamo.

 

Na Analima ima jedna jako dobra pesma, zove se "Moderato Cantabile"

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo da ne otvaram sada temu na berzi ..ako nekoga interesuje nesto od ovih originalnih diskova

Cena je 10 Eura po disku u tu cenu je ukljucena postarina ..Saljem diskove iz kanade

 

Vi saljete cash ja saljem Cd ..ako neko kupi vise od 5 diskova 6 je poklon cd po vasem izboru

 

ili neki popust

 

 

 

 

P1000785.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorgoroth - Antichrist - Reissue digipak sa Infernusovom trzalicom

Carpathian Forest - Through Chasm, Caves and Titan Woods - digipak

Marduk - Plague Angel

Aeternus - Ascension of Terror

Dark Fortress - Seance

Krisiun - Assassination

Testament - Practice What You Preach

King Diamond - Abigail 2 - The Revenge

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...