Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Besh mi sve moram otici na tu berzu u skc-u...moramo se goci dogovoriti pa da idemo zajedno hahah...

Ja sam nekada (recimo pre godinu dana u ovo doba) redovno išao na berzu, ali kako je krenuo stalan termin u studiju sa bendom nedeljom prepodne, više ne idem. Jednom sigurno... Nedostaje mi berza, koliko li sam samo dobrih stvari pokupio tamo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti verovatno mislis na prvobitnu verziju Bloody Kisses-a, ona ima najvise tih kratkih filler-a, meni su oni zapravo dragi jer docaravaju tu morbidnu i depresivnu atmosferu koja se pronalazi na tom albumu. Ako ti se ne dopadaju filleri slobodno nadji/kupi digipack verziju koja je izbacila fillere i dve pesme i ubacila epsku gotsko vampirsku Suspended In Dusk.

 

Ostali albumi skoro i da nemaju dugacke fillere, October Rust (prvi samo pokazuje kako T0N ima dobar humor, vecina je ljudi mislila da je greska do diska jer je uvod zvucao kao da disk koci, pa nisu stigli ni da preslusaju album dalje od nje, zato sto su trcali u prodavnicu da zamene svoju kopiju) samo 3 i traju manje od minuta i World Coming Down nazivi po organima clanova koji ce im otkazati zbog njihovih poroka i Life is killing me sa intro koji je obrada Munsters teme i Drunk in Paris, koja onako bas legne posle Aneshtesia...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аааа, и мене то нервира, поготово кад је у самом називу бенда садржано име фронтмена, као нпр. The Devin Townsand Band. Некако ми звучи превише егоистички.

 

Чему такви називи бендова?

 

Али рецимо, Old Man's Child или Blackmore's Night ми звучи кул. ;)

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMC i Blackmore u istoj rechenici..well I'd never :)

Хахаха, шта да ти кажем, бизаран је мој ток мисли. :wacko:

 

Него, иако сам обећао себи да нећу узимати ништа ново наредних пар месеци, нађох 5-6 одличних дискова на CD Baby-у (одлична продавница за private press CD-ове, btw) плус што видех јуче на eGay-у оригинал издање LIEGE LORD "Master Control" (цена права ситница: 40 EUR).

 

Aaaa, како одолети! :)

 

EDIT: Solstice су одличан бенд, њихов албум New Dark Age je must за сваког епик думера!

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...