Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Da su pametni i okanu se prodaje fejk majica i počnu lepo muziku da valjaju, originale naravno!

 

Jbg meni nedostaje Mordor, još kad se setim šta je sve lepog imalo da se pazari, dodje mi da se roknem što nisam uzimao više diskova, mislim da je čak bio mnogo bolje opremljen sa naslovima nego većina metal šopova koje sam imao prilike da obidjem po jevropi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio pre par meseci, ima i diskova, ali ne baš neki poseban izbor, a i svi su polovnjaci, uglavnom su oko 1000 din, što mi se baš ne daje za rabljene diskove, a nisu neki rariteti u pitanju!

 

Da ima dobrih ploča, pogotovo sam jednu zapazio, samo mi treba 4k, ali zaista vredi, iako je polovna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg meni nedostaje Mordor, još kad se setim šta je sve lepog imalo da se pazari, dodje mi da se roknem što nisam uzimao više diskova,

 

Мени дође да се рокнем само кад помислим на њихове цене по којима су ваљали дискове у то време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта 12 евра??? У оно време је већина дискова коштала 1500 дин а евро је тад био 10-15 дин јефтинији него сад,ако не и више. Ти очигледно ниси баш често залазио горе или си долазио на крају кад су као "распродавали" дискове па снижавали цене за по 200-300 дин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išao sam prilično često, većina diskova je bila izmedju 800 i 1200 din, bilo je i jeftinijih izdanja manje poznatih bendova, ne kažem da su bili jeftini, ali ništa gore nego sada, u vulkanu su sada mahom preko 1500 din, sem onih (uglavnom) roadrunner izdanja štampanih u milion primeraka, pa su na rasprodaji po 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу никад да заборавим да је онај диму боргир ин сорте дијаболи,оно диги паковање као књига горе коштало 2100 колко се сећам,а доле у бившем мамуту ја га купим за 1300.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта 12 евра??? У оно време је већина дискова коштала 1500 дин а евро је тад био 10-15 дин јефтинији него сад,ако не и више. Ти очигледно ниси баш често залазио горе или си долазио на крају кад су као "распродавали" дискове па снижавали цене за по 200-300 дин.

 

tacno to. uvek su bili skupi koliko se secam. tek na kraju kad se zatvarao su spustili cene pa sam i nesto kupio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...