Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Kupio cale Revitu, na bazi maticnog mleca, nesto kao cedevita ima ukus, ali majku mu, konzerva kosta 2500 o_O

 

hehe ,mnogo dobra ta revita... Moja bakuta to valja :rolleyes:

 

 

a da, sad sam nesto prekinuo da cirkam, msm nisam nikada ni cirkao nesto posebno, ali u zadnje vreme pokusavam da sam str8 edge :rockdevil:

 

a ovako najvise volim crna sladja vina :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto se većina beograđana tripuju da je Jelen bolji od Lava? Svi ljudi koje znam piju Lav a vidim da se u Beogradu fura najviše Jelen...

Meni je svejedno al' opet kupujem Lav...

 

Jelen ima bolje reklame :D . Mada bi nekad mogli da pomenu i da "zene znaju zashto", ali 'ajde sad...

Ne znam, meni ima najbolji ukus i to je ono shto je bitno. Svidja mi se i Bavaria, ali njena i Jelenchetova cena ne mogu da se porede. I Lashko, ali samo u staklencu.

 

A na ove vrucine: bilo koji bistri sok ^^ jabuka ftw! :)

 

I hladni Jelen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen ima bolje reklame :D . Mada bi nekad mogli da pomenu i da "zene znaju zashto", ali 'ajde sad...

Ne znam, meni ima najbolji ukus i to je ono shto je bitno. Svidja mi se i Bavaria, ali njena i Jelenchetova cena ne mogu da se porede. I Lashko, ali samo u staklencu.

Jelen pivo ne pijem iz dva razloga:odvratan ukus i sexistichke reklame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen pivo ne pijem iz dva razloga:odvratan ukus i sexistichke reklame.

 

Naravno da su ukusi razlichiti. Meni je Jelen stvarno najbolji. A nikad nisam dozvoljavala da reklame utichu na moj izbor. I mislim da je opshte poznato da se devojke mnogo redje odluchuju za pivo nego mushkarci. Stvarno ne znam na kojoj si reklami za pivo mogla da vidish devojke kako ga piju.

Edited by death angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...