Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Dugo mi je trebalo da shvatim, ali sve se više vraćam tome i nekako najviše uživam u njemu. Čokoladno mleko, najviše volim da pijem. Super su mi čokoladna mleka iz Belgije, kada mešaju razne čokolade, a i Grci imaju super svoja čoko mleka.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemačka piva mi se generalno dopadaju. Iako nisam ljubitelj svijetlih, ovo mi se baš dopalo

 

big_schofferhofer-hefeweizen.jpg.

 

Probao, odlicno pivo! :pivopije:

 

@ Lunar

 

Au...nisam cokoladno mleko pio ne pamtim od kada. Mislim da mi to stomak ne bi najbolje podneo :mrgreen:

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lav je prava stvar...u onaj jelen trpaju sta stignu...svako trece ima neki drugacije smek...k'o da nije isto pvo...ima neko pivu muler,ili mjuler,ima one umlaute...u idei za 46 dindzi limenka od po litre...a ono kenig je 50 dinara limena...za te pare limenka,dobro je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas popio nekih destak piva, mislim da je lav ipak najbolje domace pivo, ima jako dobar ukus.

 

+1

 

Jel' pio neko zlatni lav? Nisam se usudjivao da probam, da ne bih pokvario utisak o lav pivu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pio sam ja zlatni lav, nekako ima bolji smek, ali malo slabiji ukus, probaj neces se pokajati. Samo da je lav, kad popijem 4 jelena glava mi je kao autobus, bolje onda da popijem master, bar nece glava da me zeza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Pio sam ja zlatni lav, nekako ima bolji smek, ali malo slabiji ukus, probaj neces se pokajati. Samo da je lav, kad popijem 4 jelena glava mi je kao autobus, bolje onda da popijem master, bar nece glava da me zeza...

 

meni kontra,ja LAV ne podnosim glava mi puca od njega,pijem ga samo kad je dzaba ili kad kojim slucajem nema bas ni jedno drugo,jelen kad pijem nije mi nista,kao nov sam kad ustanem!Mozda ima veze sa krvnim grupama :D

Edited by BruceBruce
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Zlatni Lav nekako slatkast, ali more biti da je zato što sam ga pio posle Staropramena... u svakom slučaju, bolje nego Tuborg i Becks... Jelen samo Belo. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekila pravo pice , uz naravno belo vino .

 

'фала курцу да се и са тобом једном сложим.

 

Стварно,сви живи пљују тај вињак и причају да је зло. Мени се одједном свидео,од Нове године искључиво вињак. И никад немам некк мамурлук,само ми падне шећер кад се баш убијем,па поједем по 15 палачинки.

 

Дођи ти сваког петка у Студентски парк на вињакијаду.

 

Од Зајечарског са црвеном етикетом нема бољег.

 

На првом месту Јагодинско, па после њега Зајечарско.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam shvatao poentu tih extra strong piva sa vecim procentom alkohola... pivo sluzi da se pomalo popije, 2-3 posle jela, 5-6 komada kad se negde izadje, dakle kao osvezenje, a ne da se njime opija...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...