Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Guest HEFEST

Добио сам ово на поклон малопре, литарска лименка :rockdevil:

 

Dobio i ja isto pre neki dan. Doneo iz Svedske buraz. Samo ove moje mahom oslikane i to mi se svidja?

 

55433L.jpg

 

Ne mogu da nadjem sliku, ali na vecini mojih limenki su Valkirije u raznim pozama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj Kozel je krš

 

Tamni jes nikakav, ono niti gazirano niti gorko. Ali mi svetli baš lepo legao.

 

Inače, haos kakvi sve pavijani rade na ovom birfestu. Od 15 puta kada sam kupovao pivo, jedno 10 je moralo sa nekom mukom/gluposti da prođe.

Highlight mi je bio, naručujem Erdinger Dunkel, lik klimne glavom, krene, pa se vrati i pita me "To je tamni jel tako?".

 

I sa onim karticama jebada, na Kozel štandu, prva kupovina su mi naplatili 2 umesto 1, što tek kasnije skapirah. Sutradan me isto zamalo tako zajebao lik na onom Flensburger (kako već) štandu, ali tad sam regovao na vreme. Isto na Kozel štandu točio neki mali koji je to toliko loše radio da mu ne bi dao ni flašicu sa vodom da mi napuni. Uglavnom, čast izuzecima, ali iz mog iskustva sve neki retardi iza šanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi to sa pivom kakav je ukus i kvalitet je jako diskutabilno kao i sa crvenim vinom. Upravo zbog nijansi u pravljenju istog nekim ljudima vise legne jedan a drugima drugi ukus. Kod mene u kuci moji piju Kratosiju npr (koja je meni ok, ali opet nesto kiselija) a ja licno volim oporija vina tipa Pro-Corde. Ovo mi je na prvu loptu dobar primer jer su vina domaca pa kpntam da su ih svi probali. A ista stvar je sa pivom. Licno vise mi odgovaraju piva tipa Paulaner koji meni nije toliko gorak, a vecina piva mi jesu gorka. Doduse ja sam vise tip za vino nego za pivo :haha:

Omatorilo se :haha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bolje reci opametilo jer ako sa godinama ne sticemo iskustvo i ne prilagodjavamo sebe u skladu sa novom pamecu onda smo vec mozdano mrtvi. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Paulaner je ipak klasa za sve domace.Onaj jelen je sve gori.Ne znam sta se desava, ili voda ili losi prinosi, al ukus je sve bljutaviji.

Jedino od domacih sto je ostalo da mogu je zajecarac, obe verzije.

 

Bas tako. Ja inace vec jedno 5 godina ne pijem Jelen jer me od prvog gutljaja zaboli glava, a posle dva piva pretvaram se u Hulka. Zamenio sam ga sa LAvom jer nije gorak i lepo mi pasovao, ali evo u zadnje vreme mi ni on ne odgovara i ovaj Zajecarac je sada jedini da valja. Mada bio kod nekog lika u Krsni neki dan i tukli BG pivo i skroz bilo dobro na moje veliko iznenadjenje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajecarac je dobar samo u staklu, jer se puni izvorskom vodom u zajecaru, limenka i plastika se pune u novom sadu i odvratni su

ustvari, znam da je pre koju godinu bio onaj niskopasterizovani zajecarac za sever, ne znam dal jos to postoji, i to se u ns punilo

samo zidarac, paulaner mi je sranje, schoffenhoffer mi bio kul od nemackih

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Tamni Kozel, dobar!

 

Uh dobar. Kao sokic.

 

Napuni mi buraz ceo frizider ceskim pivima. Ovoga leta sam probao jedno 100 vrsta piva. Mahom ceska i danska.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...