Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Danas sam od poslovnog drugara dobio na poklon litru domace rakije :zeleni:

A kad sam isao s posla, sretnem drugog poslovnog drugara i sta cemo, svratimo u lokal i popijemo dva piva...bas mi prijalo pre rucka :da:

 

Veceras idem na neku zurku grcke muzike, videcemo na sta ce to izaci, nesto mi se javlja da ce biti zanimljivo :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je zato u pivu najbolje uživanje. Šta će mi rakija, kad me od dve čašice uhvati i usput mi izgori grlo.

Pa gasiš se kiselom ili pivom. Da bi rakiju mogao da piješ čistu, bez gašenja treba da prođe malo vremena, a i treba da znaš kako se pije, ne da odmah gutaš, nego malo promućkaš u ustima, pa onda. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim lozu da pijem...kafu i lozu u najblizoj birtiji...posle sljake,ispita i sl...bolje mi da popijem koju casu loze,nego da zgutam milion piva...em sto ides da pisas svakih 2 minuta,em se naduvas od tolike tecnosti...a pivo iz plastike organski ne mogu da podnesem...pivo iskljucivo iz stakla!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali je zato u pivu najbolje uživanje. Šta će mi rakija, kad me od dve čašice uhvati i usput mi izgori grlo. Pivo em duže traje, em osvežava.

Jbg, nisam ja kriv sto si ti pipica. :P

 

Pa gasiš se kiselom ili pivom. Da bi rakiju mogao da piješ čistu, bez gašenja treba da prođe malo vremena, a i treba da znaš kako se pije, ne da odmah gutaš, nego malo promućkaš u ustima, pa onda. ;)

Samo picke gase zestinu. To nije pijenje, to je zdrokanje. A rakija dobija pravi smek tek posle trece casice.

 

em sto ides da pisas svakih 2 minuta,em se naduvas od tolike tecnosti...a pivo iz plastike organski ne mogu da podnesem...pivo iskljucivo iz stakla!!!!!!!!!

Moj covek. :pivopije:

 

Mada, moram da priznam da od svih alkoholnih pica, najvise konzumiram pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pivo iz plastike organski ne mogu da podnesem...pivo iskljucivo iz stakla!!!!!!!!!

 

To je samo trip. Pivo je pivo, bez obzira koju ambalažu punili njime. Razlika je samo u ceni i mogućnostima za konzumiranje. Ja najviše volim točeno pivo, pa mi kad sipam iz plastike u kriglu to dođe kao neka vrsta točenog. Dobro je i iz stakla, a najbolje Lav 7 iz limenke. Šteta što i Jelen ne pravi sedmicu, to bi tek bio zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da se slozim da je pivo iz plastike,a bogami i toceno i ono iz staklene false neuporedivo u korist ovog drugoga

Gde god sam pio toceno pivo vrlo slabo me 'vata alkohol i samo mi se pisa sto me navodi na pomisao da su sva ta tocena sranja razvodnjena

A ovako kada sednem u birtiju i popijem dva Lava iz flajke odmah posle druge osecam kako alkohol radi a i brate pivo je nekako pitko i lepo za razliku od onih splacina iz plastikanera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam od poslovnog drugara dobio na poklon litru domace rakije :zeleni:

A kad sam isao s posla, sretnem drugog poslovnog drugara i sta cemo, svratimo u lokal i popijemo dva piva...bas mi prijalo pre rucka :da:

 

Veceras idem na neku zurku grcke muzike, videcemo na sta ce to izaci, nesto mi se javlja da ce biti zanimljivo :D

 

sresces Teshu Teshanovica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je samo trip. Pivo je pivo, bez obzira koju ambalažu punili njime.

Problem je u tome sto to nije isto pivo. Jedno pune u staklo, drugo u plastiku. Oseti se i po ukusu i po mirisu da nije isto.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je jadno, ali nije skupo, uglavnom. I ja ne primećujem nikakvu razliku, niti bih da se tripujem oko toga, ako sam već zadovoljan ukusom i efektom piva koje nije iz stakla. I da, samo poredite plastiku i staklo, a nikako da se osvrnete i na limenke, koje sam takođe pomenuo, konkretno na Lav 7.

 

Eto, sad imate i vino u plastici i tetrapacima, pa možete i o tome. Ja čisto vino ne pijem, već mešam crno sa koka-kolom, belo sa Sprite. Mada ima nekoliko meseci kako nisam pio vino, ipak je pivo zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...