Jump to content

Čaj i kafa


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Daj, bre, adresu! Odma', sad odma'!!!!

 

Pa ne znam adresu, tu kod mene bilzu na B. Kosi je jedna radnjica u kojoj je bilo Twinnings cajeva pre godinu dana, mogu da odem da vidim u nekom momentu da li jos uvek ima i koja im je adresa....

 

Ali, stvarno, ne mogu da verujem da ih nema po gradu!? Ne u hipermarketima ali u nekim radnjicama mesovitog tipa (alkohol i bombonjere i cajevi)...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве то везе има са чајем?

 

 

Иначе, малопре сам купио неко шумско воће бај Гранд Плежр, има леп укус, а цена је нормална...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam adresu, tu kod mene bilzu na B. Kosi je jedna radnjica u kojoj je bilo Twinnings cajeva pre godinu dana, mogu da odem da vidim u nekom momentu da li jos uvek ima i koja im je adresa....

 

Ali, stvarno, ne mogu da verujem da ih nema po gradu!? Ne u hipermarketima ali u nekim radnjicama mesovitog tipa (alkohol i bombonjere i cajevi)...?

Ajde, pliz, ako budeš prolazila, samo vidi kako se zove prodavnica, market, šta li... Nema šanse da nađeš Twinings kod nas, ali ama baš nigdje. E sad, to što si ti vidjela ili Smorock to su sigurno ostale zaliha od pitaj-boga-kada. Ovo je 100% provjereno.

 

 

Jebote moj ortak se truje sa Ice T od breskve,ja probao jednom,ogavno je.Vec godinu dana skoro svaki dan idemo na pice on uzima produzenu i to govno.

Pa reci mu da mu slijedi trovanje :da: Zamisli kombinaciju toga i kofeina :mrtav:

 

Какве то везе има са чајем?

 

 

Иначе, малопре сам купио неко шумско воће бај Гранд Плежр, има леп укус, а цена је нормална...

Ice T = Ice Tea = Hladan Čaj = Čaj

 

Taj ukus šumskog voća u kombinaciji sa čajem meni više miriše na hemiju nego na bilo šta prirodno i zdravo.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam po sebi caj ima kofeina, pa se jos pridoda onaj iz kafe i do jaja.... Ne mos da se svrti ceo dan pretpostavljam :) :) :)

 

Ice t je caj ,samo ladan, necu da pijem vruc caj valjda na +50 c

 

to je ravno mazohizmu a ne hedonizmu sto se mene tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ice T = Ice Tea = Hladan Čaj = Čaj

 

Taj ukus šumskog voća u kombinaciji sa čajem meni više miriše na hemiju nego na bilo šta prirodno i zdravo.

 

Aaaaaa, мислио сам да се мисли на пјевача, оно - човјек пије кахву и слуша тог чамугана (неки сингл који се зове "Пичиз" или штатијазнам). Е сад, ако није то, имам да кажем само једно - ако се мисли на сок, онда то везе са чајем нема но је чиста кемија у питању (разблажени Степ сокић, у најгорем случају).

 

Што се тиче шумског воћа, прочитах сеставине, има понајвише хибискуса и јабуке, али и рибизле, шипка и зове. Има и нешто што се зове арома шумског воћа, ја не знам да постоји биљка арома па је то та кемија о којој причаш, претпостављам. Шта ми је чинити? Не верујем да је хемија здрава (кад се само сетим на шта личи мој аиз Гимназије, не верујем да је било која друга боља), да идем на Тару да берем воће младо па да осушим?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da je krajem devedesetih bio neki ice t bip-ov....

 

Ljudi, niste svesni kako je to bilo dobro....

 

BIP zakon !!!

 

Taj sam probao prvi i mogu reci slobodno da je zadao domaci svim ice t-ovima koji su sada kod nas na trzistu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, тај ледени чај ...

То је такав диуретик, бар мени - катастрофа!

Пио га један дан, свега чашу-две и нисам могао да се натрчим до 00 од мокрења, човече!

Нешто ту мени чудно ...

Пијем и сутра - исто.

А, јебо сам му маму!, узмем и проспем и наравно, све се врати у нормалу.

Ледени чај?

Хвала, никад више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, pliz, ako budeš prolazila, samo vidi kako se zove prodavnica, market, šta li... Nema šanse da nađeš Twinings kod nas, ali ama baš nigdje. E sad, to što si ti vidjela ili Smorock to su sigurno ostale zaliha od pitaj-boga-kada. Ovo je 100% provjereno.

 

Hm, verujem ti, mada ne zelim da ti verujem :lol:

Pogledacu, u nekom momentu cu se zateci tamo vec.

 

Doduse kod mene nije tako kriticno, imam zalihu cajeva iz Beca, a i malo malo pa sam negde vani ili mi neko naidje spolja (iz eu haha) i obicno donesem/donesu cajeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, малопре сам купио неко шумско воће бај Гранд Плежр, има леп укус, а цена је нормална...

 

Ja te domace chajeve izbegavam..C, GP...josh u kaficu kad mi donesu neki no-name crni chaj, prebacim..

 

Ice T = Ice Tea = Hladan Čaj = Čaj

 

Taj ukus šumskog voća u kombinaciji sa čajem meni više miriše na hemiju nego na bilo šta prirodno i zdravo.

 

Pa da, zato i pita chovek, kakve veze to ima sa chajem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Lukas Ацовић

joj sto sam sinoc odro sashu matića na silmultanke. moro je ćora da mi isplati 200 jevreja al posto te pare nije imo kod sebe a dogovor se valja ispostovati uvalijo mi neki gadan krek.

jos me boli glava...nista to nevalja.

 

Pardoniram ovo je trebalo da ide na topic ŠAH. ispravijo sam gresku,

kazem ja pomutilo mi se opako u vugla rodjaci.

Edited by Lukas Ацовић

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daj mi majko nekog lijeka

Jako sam ti prehladjen

Da zagrijam kosti hladne

Da budem iznenadjen

 

U vrijeme influence

Kad radosti nista nema

Da zazivim zivot bolji

Meni majka caj taj sprema

 

refr:

Caj od maka bas je djaba

Zasijala stara baba

Caj od maka baba sije

Nema murije (fiksa se i smije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko te slagao?

 

Crni chaj sa mlekom.

Pitam ja jarana, jel ono crni ide sa mlekom, kaze ide zeleni.... -.-' a nisam imao pristup internetu da proverim ovdje :)

A to nana i zeleni... valjal ista? i kako da mesham? :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...